Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könnyű egyedül megtanulni...

Könnyű egyedül megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
mert kaptam gitárt és nem tudom, hogy hogyan éri meg jobban.
2011. dec. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sok sok szorgalom és kitartás kell de meglehet. Én sem jártam tanárhoz. Kezdetben haver mutatott pár apróságot. Amúgy a guitarpro 5 öt leszeded a netről van hozzá rengeteg tabos kotta abból tanulhatsz. Az akkordokat is megtalálod a neten, vagy könyvekben. Én még enélkül mármint net nélkül kezdtem 10 éve. Szal nem lehetetlen, de ha megteheted egy tanár sokat segíthet.
2011. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én 1 éve próbálkozok ezzel komolyabban,mármint hogy magamtól tanulok,pedig már 2 éve van gitárom,de eleinte nem nagyon foglalkoztam vele,most felléptem egy karácsonyi ünnepségen és mindenki nagyon dicsért úgyhogy fogjuk rá hogy nekem sikerült jaa és csak úgy mondom hogy elég sokat kell ahoz gitározni hogy magadtól tanulj,én eleinte napi 1 órát játszogattam ma már 3-4 órákat.
2011. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem mondanám hogy könnyű, de meglehet egyedül is tanulni. :)

Énis egyedül tanultam, és az elméleti részt egyátalán nemvágom, tehát sem a hangokat nem ismerem, sem az akkordok neveit, mert gitártabról tanulok, de a gyakorlati része egész jól megy. :D

2011. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azért szeretnék, hogy amit szeretek számokat azokat letudjam játszani:D
2011. dec. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!