Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet megtanulni gitározn...

Hogy lehet megtanulni gitározni? Nagyon nehéz? Mennyibe kerül egy elektromons gitár? Zöld kezek a válaszokért. Egyedül, tanár nélkül meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Fú, van pár kérdésed

írok mindegyikre külön választ, és akkor várom mindegyikre a zöld kezet :p

2011. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Először is, döntsd el milyen stílusban szeretnél tanulni, és milyen gitáron. Zenesuliban is lehet tanulni, az a legolcsóbb, ha még diák vagy, akkor félévente 6ezer ft, de ott komolyzenét tanítanak, és a többi kérdésből úgy vettem ki, hogy nem ilyet akarsz tanulni :D Kereshetsz egy jó magántanárt, és ő megtanít.
2011. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy mennyire nehéz, az relatív, és szintén stílusfüggő. Szólógitáron hamarabb lesz sikerélményed mint mondjuk egy klasszikuson. Ahhoz, hogy a tankcsapda számokat el tudd játszani, nem kell sok idő, pl ha rendesen csinálod, 1év után már elég sok rockszámot el fogsz tudni játszani:)
2011. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy elektromos gitár, amivel el tudod kezdeni, 30-40ezer ft körül van talán, kaphatsz olcsóbban is, de az már nagyon gány, a 30-40ezres kategóriából is ki kell fogni a jókat, használtan, de olyannal már haladhatsz. kell hozzá egy olcsó erősítő, de azt párezer ftból is ki lehet hozni, ha pl számítógépre kötöd, vagy fejhallgatós erősítő, és akkor gyakorolni tudsz rajta ugyanúgy
2011. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül is meg lehet, de egyrészt kell valaki segítőnek, aki egyáltalán elmondja, hogy hol, és hogy kezdj neki (ez a kisebb gond, mert ezt megoldhatod egy fórumon, vagy pl itt is akár:)), de nem árt, ha van valaki, aki felügyel úgymond, párhetente megnézi a technikádat, és ha rosszul csinálsz valamit, amiből később bajod lehet, akkor ő szól. Van sok gitáros, youtubeon lehet őket látni, akik bátrak, és egyedül megtanulnak, és nagyon szar a technikájuk.. Szóval én azt mondom, legalább az elején egy ideig érdemes tanárhoz járni :)


Bocsi hogy külön írtam le a válaszokat, csak így jobban át tudtam gondolni:D

2011. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!