Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik idióta találta ki,...

Melyik idióta találta ki, hogy kocsmában nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az, aki félti az életedet. Elég nagy idióta, tényleg, tekintve, hogy még te se félted a saját életedet...
2012. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
első válaszra a válsz, elég gyenge szar választ írtál! de azért köszi!
2012. jan. 4. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:
na akkor én mondok egy nagyon jó választ. Az volt a komplett idióta aki eddig nem vezettette be ezt a törvényt.
2012. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Wizoka! Miért is?
2012. jan. 7. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért? Aki nem dohányzik és szeretne nem büdös lenni és egészséges maradni az már egyáltalán nem számít?


Elég nagy gáz, hogy még csak most jutott az ország oda, hogy meghozza ezt a törvényt aminek magától értetődőnek kéne lennie minden helyen...

aki nem szereti a cigifüstöt az ne járjon sehova, maradjon otthon, vagy fulladjon meg... kb ez volt eddig...

Sajnos ott tartunk, hogy sok dohányos szerint a dohányzás a jó, "a menő dolog" és aki nem dohányzik az nem normális...


Olyan törvényt is be kellene vezetni, és szigorúan betartani, hogy cigarettacsikk szemetelés rajtakapáson először 30.e forint bírság, és így növekedne. 2. eset. 60.e.. 3. 90.. stb.. és 3 nap közmunkára ítélni mindet hogy még a gazdagok is 2x gondolják meg mielőtt csak úgy a földre dobják a cigicsikket...


Hogy néz ki az összes utca...?? minden négyzetméterre jut legalább egy csikk... az a baj, hogy a dohányosok paraszt rétege túl sokat enged meg magának.


Ha itt is rend és fegyelem lenne, normális törvények mindenhol és betartanák keményen már nem itt tartana az ország.. de a világ sem...

2012. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egyet értek a kérdezővel.Szerintem egy baromság-annak ellenére mondom azt,hogy én egyébként nem dohányzom...engem nem zavar,nem kezdek el nyígni,h jajj a szemem begyullad a füsttől vagy nem vagyok hipohonder hogy tüdőrákot kapok attól,hogy egy hónapban néhányszor beülünk...egyébként meg meg lehetett volna oldani úgy a helyzetet hogy legyen dohányzó/nem dohányzó részleg és kész.Amúgy engem is zavar,mivel én egy évben kb 3-5szál szivarkát(ízesített)szívok el,mert jól esik,ha elmegyünk valahova nyaralni és mondjuk egy koktél mellé este,ha beülünk.És nem is hinnétek,mennyien vannak így ezzel-már csak a saját környezetemben is,hogy egyáltalán nem vagyunk függők,de igen is jól esik ilyen alkalmakkor néha rágyújtani,beszélgetni...Most mondhatjátok,hogyha nem vagyok függő,akkor miért zavar...de igen is zavar,mert megvan a feelingje és akkor jól esik...
2012. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ezzel pl nekem nem tettek sok jót,mivel gondolom az az évi 5szál(v annyi se) nem sokat oszt-szoroz...
2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1 értelmes válasz! köszi



Wizoka te hova jársz szórakozni?

2012. jan. 22. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz? eddig pont, hogy az nem volt értelmes válasz. Na mind1, hülye kérdésre a hülye kérdező is hülye választ akar.... inkább nem is írok ide semmit, így is úgyis az értelmes válaszokat pontozod le amilyen hülye vagy.
2012. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

wizoka!

a qanyád te kis köcsög,anyád a hülye!

azt kérdeztem hova jársz szórakozni!

1. ha én vagyok a tulajdonos a kocsmában,és a vendégeimnek akarok megfelelni, nem neked te majom, vagy a hozzád hasonlóknak, aki 2 hetente bejön 1 bambira!

Ha a törzsvendégek 80% dohányzik, és napi szinten ott van, (az lehet 1 kávé is) akkor is dohányzó a helyiség, akinek nem teszik, keressen, olyan helyet ahol nem dohányoznak!!!!

szabályozni lehetne, úgy mint szeparált helyiséget a majmoknak, mármint neked és társaidnak!

Amit minden tulajdonos meg is tenné a leválasztást de....

Egyszerűbb törvényt alkotni egybefoglalva, mint különtagolva!

Majom, hány féle szórakozó helyet tudsz felsorolni?


Először mondtad: ” aki nem szereti a cigifüstöt az ne járjon sehova, maradjon otthon, vagy fulladjon meg”

de mehetsz vissza anyádba, vagy keresel 1 olyan helyet ahol kivan írva NEM DOHÁNYZÓ HELY!

Nem tudom, van kutyád?

Ha van:

1. szopogasd a ….

2.jav.az írásodon!

„Olyan törvényt is be kellene vezetni, és szigorúan betartani, hogy kutya kaki (nem szedi össze) rajtakapáson először 30.e forint bírság, és így növekedne. 2. eset. 60.e.. 3. 90.. stb.. és 3 nap közmunkára ítélni mindet hogy még a gazdagok is 2x gondolják meg mielőtt csak úgy a földön hagynák a kakit...” és akkor nem lenne össze szarva az egész város!

2012. jan. 23. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!