Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik idióta találta ki,...

Melyik idióta találta ki, hogy kocsmában nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért,az enyémben mi nem volt értelmes?Az,hogy el tudok másokat fogadni?Te sem attól fogsz meghalni,hogy pár órát eltöltesz egy helyen,ahol dohányoznak...

Másrészt ha nem esett volna le,pont azt akartam hangsúlyozni,hogy ennek a hülyeségnek semmi értelme,egyrészt mert a dohányosokat ez nem fogja leszoktatni a cigiről(elvileg ez lenne a cél),csak annyit ér el vele az állam,hogy 2óra helyett max 1et fog bent ülni(mert annyit bír ki cigi nélkül)és annyival kevesebb piát fogyaszt-amin ugye az államnak a magas adó miatt haszna lenne...Másrész olyan emberek rengetegen vannak,mint pl én,aki tényleg kb 5szálat szív el egy évben,azt is beülős helyen-minket nem kell leszoktatni,kössz,mert nem vagyunk rászokva,attól az 5száltól meg nem leszünk egészségtelenebbek,inkább attól a sok szennytől,amit ide behoznak és megetetnek velünk...már bocs...

De te is tipikus olyan ember lehetsz,aki nem bír elfogadni másokat és csak a saját véleményét fújja.Felőlem reagálhatsz én nem vitázom veled.

2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát ne is vitázz öregem, az előbb mutattad meg, hogy milyen tipikus alpári bunkó tahó hülye paraszt vagy. Mit k**va anyázol itt? Azt hiszed kemény vagy mert gép előtt mersz beszólogatni? Nem is ismersz, vegyél vissza mert ha most nem is én, de más biztos lehűt téged.


Válaszoltam a kérdésedre, ha nem tetszik akkor tartsd meg magadnak a véleményed. Csak azért mert te cigizel és vagy akkora tahó, hogy leszard a nem dohányzókat (márpedig az a normális aki nem dohányzik!!!) legalább annyi méltóság lenne benned, hogy bocsánatot kérsz. De látszik, hogy a szüleid nem neveltek meg. Majd az élet megfog előbb vagy utóbb. Ami késik nem múlik, hidd el nagyon megfogod ezt még bánni. Most leszarod meg röhögsz magadban biztos, de hidd el. Majd gondolj vissza arra amit mondtam...


Olvasnod neked kéne megtanulni, meg írni is, hasonlíttasd már össze egy magyar tanárral az én meg a te írásod. Meglátjuk kié lesz a jobb.


Igen képzeld van kutyám, és én mindig viszek magammal 2 zacskót, hogy ha kakál akkor azt felszedjem, és igen igazad van tényleg meg kéne büntetni azokat is akik csak úgy otthagyják a kutyakakit. Viszont a kutyakaki még mindig jobb mint a cigi mert a kaki az biológiailag lebomlik egy hét alatt, a cigi meg évekig ottmarad. De ezt egy olyan alacsony IQ-val rendelkező alpári embernek mint neked hiába magyarázom gondolom.


Ami meg a dohányzást illeti. Egy nem dohányzót nagy valószínűséggel zavarja a cigifüst, viszont egy dohányzót BIZTOSAN NEM FOG zavarni egy olyan aki nem dohányzik. Ebből adódóan nem kérdéses, hogy kinek kell ilyenkor arrébb állni.


Amióta bevezették az új törvényt. ÉRDEKES, de sokkal több vendéget látok minden szórakozóhelyen és kocsmában, mint még a törvény előtt. Ebből adódóan az is bebizonyosodott, hogy neked nincs semmiféle kocsmád csak bekamuztad, hogy mondhass valamit.


Most kinézem belőled, hogy vörös fejjel a billentyűzetet meg a monitort majdnem szétverve, 2 bagót is pöfékelve pattogsz meg őrjöngsz mint egy idegbeteg majom a levelemet elolvasva, de én azt mondom, hogy másnak is, meg MAGADNAK is a legjobb amit tehetsz, hogy most csöndben maradsz. Ha lenyugodtál bocsánatot kérsz szépen. Megfogadod, hogy többet nem leszel ilyen, leülsz tanulni leszoksz a cigiről. Elmész kulturálódni és ha ideges vagy és túl sok tesztoszteron lakozik benned akkor azt a cerkád polírozásával vezesd le és ne másokon.


Amint meglátom, hogy valami hülyeséget írsz vissza a bocsánatkérés helyett már nem is olvasom tovább, rád hagyom, bezárom az ablakot.

Ugyanis segíteni csak annak lehet aki hagyja.

2012. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

bocs,hogy qanyáztam! :-)

Miközben anyukádra gondoltam megpróbáltam levezetni a tesztoszteront, nem ment, mert eszembe jutottál, és elmentem kakálni, de szép vagy wizoka!

2012. jan. 24. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!