Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves leszek nyáron és lesz...

Kivim kérdése:

13 éves leszek nyáron és lesz 1 bulim ötletek szeretnék kérni miket csinálhatnák. Szerintetek mit csiálhatnánk?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondolom 6 lányt hívnék de lehet hogy előtte lenne egy nagyobb buli amin többen lennénk pl.10-15-en, csak azt nem tudom mit csinálhatnánk így többen leginkább erre várnék ötleteket. Meg hogy otthon mit tudnánk csinálni ottalvós buli gyanán. Milyen ötletetek van?
2012. máj. 7. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát ennyire ne pörögj rá, és ne tervezz el mindent, mert akkor hol a spontaneitás? Egy partin szerintem senki nem szereti az előre megírt programlistát, de lehet hogy csak felénk van így. :D

Nyáron? Medencézni! Nem tudom, merre, hol laksz, de ha pl van akár csak kisebb medencétek, már poén lehet. Ha nincs, akkor menjetek el a közeli usziba, partra, szerintem 13 évesen már simán elengednek, nem?

Kerti parti. Persze ehhez sem árt egy kert. :D Vagy főzzetek, süssetek valamit együtt, azt lehet panelban is.

Üvegezés, mersz vagy felelsz, egymás kisminkelése, hajszépítés, körömfestés. Pasik kibeszélése, elolvashatjátok a tiniújságokat.

Ha van valami konzolos játékotok, vagy táncpad, akkor azzal is lehet szórakozni. Vagy kártyázni, társasozni.

Csinálhattok koktélokat is, persze korotokból adódóan inkább virgin változatokat. :D

Fűzzetek, csomozzatok karkötőt egymásnak. Készítsetek fényképeket, ha van jó nyomtatótok, azonnal ki is nyomhatjátok a jobbakat és csinálhattok belőle scrapbookot.

Ha mindenki hoz egy barbit, akkor csinálhattok nekik valami menő ruhát, meg sminket meg hajat, bár lehet felétek ez már a ciki kategória, manapság nem tudom. :D De azért ez már mégis menőbb egy fokkal. Vagy vegyetek olcsó kínais tornacsukát és fessétek meg dekoráljátok ki gyöngyökkel, szalagokkal, gombokkal (az akrilfesték jól bírja), mindenkinek egyénileg.

Végső esetben meg jöhet a filmezés jó adag rágcsával, fagyival.

Nappal meg lehet tollasozni, röpizni, focizni, lábtollazni, vagy amit épp szerettek.

2012. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2012. máj. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!