Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a rajzról,...

Mit gondoltok erről a rajzról, mit kéne rajta javítani?

Figyelt kérdés

Illetve konkrétan ezen már nem nagyon lehet javítani, de a következőnél még igen.

[link]

Szerintem a legfeltűnőbb hiba a szemével van, nincs túl pontos helyen, kicsit el van csúszva.


2014. aug. 25. 16:58
 1/4 anonim válasza:
Először is ügyes vagy:D. Az álla és az arca is el van kicsit csúszva balra. Próbálj meg egy kis "életet" lehelni az arcokba. Kifejezések, árnyékolás,szóval ne olyan legyen,mint egy karót nyelt igazolványkép :D:D.Ne sértődj meg, viccnek szánom :D. Szóval kis 3D kell bele. Vannak a jobb agyféltekés rajzolós hirdetések, ott vannak előtte-utána képek. Onnan láthatod jól a különbséget a két rajz között. Csak így tovább!
2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Grat :) Kicsit nagy a feje,de szuper lett.
2014. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
MEgint én. rajzhobby.blogspot.com Hasznos infók vannak benne.
2014. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát igen, árnyékolni többet szoktam amúgy, csak mire ezt befejeztem már nem volt energiám tovább színezgetni. :D

2014. aug. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!