Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el egy blogot....

Nemrég kezdtem el egy blogot. Kíváncsi lennék véleményekre. Mit gomdoltok róla?

Figyelt kérdés
Ez a blog linkje: [link]

2015. dec. 21. 17:34
 1/4 anonim válasza:

Őszintén?

Már első ránézésre is olyan... Átlagos.

Nagyon-nagyon-nagyon sok ilyen blog van. Nem azt mondom, hogy ne írj ilyesmiről. De! Egy blog egy témáról szóljon, ne csapongjon. Ha az életedről írsz, akkor írj arról, de ne csapongj a témák között.

Illetve a menürendszer is tökéletesen átlagos, és átláthatatlan.

Nem azt mondom, hogy ne írj ilyen blogot. De akkor is vigyél bele valami új dolgot, mert nem sok reményt látok benne.


Üdv!

-Egy blogger

2015. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Első próbálkozás, főképp azért, hogy én jól érezzem tőle magam. Arra lennék kíváncsi, hogy az írások milyenek. Csapnivalóak, nem rosszak, érdekesek, magával ragadóak...
2015. dec. 21. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első válaszoló is mondta, nagyon átlagos. Beleolvastam a karácsonyi gondolatos részbe, elkezdtél beszélni a karácsonyról, aztán meg a SzJG-ről, majd megint át csapongtál valami másra, követhetetlen, rövid idő alatt meguntam az olvasást. Nem bántásból, de ne számíts túl sok olvasóra. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne írj. Ha úgy érzed, hogy neked erre van szükséged csináld, de ne "menőségi vágy miatt", hogy "hű de nagy blogger leszek":
2015. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért baj az hogy átlagos? Ma számtalan blogger magának ír, olyan mint egy napló.:-)

majd alakul ....

Első! Úgy látom te témajáró vagy! Az én blogomat olvassák páran, de még sose jöttem rá a zürzavart hogy tegyem rendbe.Sok témát írok egyszerre , eddig rajtam kívül senkit sem zavart a blogom átlagos kivitelezése....talán azért mert akik olvassák a történeteimre kiváncsiak, és megkeresik a folytatást .

2015. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!