Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Értékelnétek a blogom?

Értékelnétek a blogom?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, augusztus óta írok kritikákat filmekről...kérlek mondjátok el véleményeteket, jöhet hideg is meleg is!!!

2016. ápr. 11. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
blog neve: [link]
2016. ápr. 11. 16:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem olvastam végig az egészet, csak bele-bele olvastam egy-két bejegyzésbe.

Fiatal korod ellenére a stílusod jó. Ügyesen fogalmazol. Mindenképpen jó úton haladsz.

Amit tanácsolok, egy-egy értékelés előtt olvasd végig a stáblistát, nézz meg a szereplők/rendező korábbi filmjeiből párat (sikereset, kevésbé sikereset) ez is remek kiinduló alap egy-egy kritikához.

Tudod manapság úgy veszem észre, hogy "divat" könyvekről, filmekről blogot írni, viszont ami igazából kiemel egy blogot a többi közül az a hozzáértés. A hozzáértéshez pedig tapasztalat kell. Magyarul az alapoktól kell elkezdeni, hogy legyen hitele annak, amit mondasz.

Szóval csak így tovább, az íráshoz értesz az biztos, elég fiatal vagy ahhoz, hogy tovább tudd fejleszteni a tudásod a filmek terén.


+ A visszatérő c. filmben "agyon dicsérted" a történetet csak elfelejtetted megemlíteni, hogy a filmeseknek maximum a kivitelezésben sikerült nagyot alkotni, ugyanis ez egy regény adaptáció (Michael Punke - A visszatérő). Ilyen formán igazából értékelni csak úgy lehet a történetet, ha az ember ismeri magát a regényt is.

2016. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az előttem válaszolóval teljes mértékben egyetértek, egyedül annyit fűznék hozzá, hogy keress meg valakit a designnel kapcsolatban, aki hozzáértő szemmel megmondja, mit állíts be háttérnek,meg esetleg fejlécet is szerkeszt neked. én is kiemelném, hogy nagyon jól írsz, korodhoz képest, ebben vagy tehetséges. sok sikert! :))
2016. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!