Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anotalk.hu -n elvesztett chat...

Anotalk.hu -n elvesztett chat partner megtalálására nincs nagy remény?

Figyelt kérdés

Úgy fél órát beszélhettem vele, majd megszakadt az internet kapcsolatom. Ez tegnap volt, utána is próbálkoztam, meg ma is abban az időpontban, mikor tegnap összedobott, de semmi. Szimpatikus volt a lány, szeretném felvenni vele a kapcsolatot, hátha én is az voltam neki. A kérdésem az lenne, hogy valahogyan meglehetne találni, ha csak a keresztnevét, meg az életkorát tudom? Vagy semmi remény?

Válaszokat előre is köszönöm!


Ami meg nem ide kapcsolódik, meg nincs rá nagy esély, hogy pont Te olvasnád, de hátha:

Ági vagy, 18 éves, úgy 19:30 körül dobott össze minket. Én küldtem a filmzenét neked!



2016. aug. 27. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy sajnos csak a keresztnevét tudom, meg az életkorát.
2016. aug. 27. 20:28
 2/5 anonim válasza:
Remény mindig van. Az csúcs ha tudsz róla valamit. Csak keresned kell bár az elfog tartani egy ideig.
2016. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aznap este 8-11 között kerestem, de semmi. Ma meg mint írtam, felmentem a körül, mint amikor összedobott, 1 óra próbálkozás, de még mindig semmi. Volt olyan lány, akivel már 6 alkalommal is összedobott, de vele nem... :(
2016. aug. 27. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meglett? :D
2017. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valami társasági oldalon próbáld meg meg keresni, arra sincs sok esély, de arra sincs, hogy anotalkon megtalálod... Egy próbát megér
2017. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!