Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap azzal a fiuval szilvesz...

Holnap azzal a fiuval szilveszterezek akivel jelenleg kavarok, eddig 2x randiztunk, viszont jonnek a baratai is, vagy 4 en, és félek hogy gáz lesz mert egyedül fog hagyni vagy valami. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 18:53
 1/7 anonim válasza:

Nem vagyok jártas ilyenekben, de szerintem nem fog egyedül hagyni. Ha meg igen akkor nem érdekled annyira hogy ott maradjon veled. De Minden bizonnyal nem fog mert mért hagyna, egy randin? XD

16L(óvász fiú)ány

2016. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy nagy bulizó helyen leszünk és hát félek hogy a barátaai fontosabbak lesznek neki :D Ám aztaán nálunk alszik szoval remélem igazad lesz
2016. dec. 30. 19:54
 3/7 anonim válasza:

Tuti

Nem hagyna ott főleg ha után nálad alszik. Meg a barátaival is biztosan tölt majd időt de úgyhg ott vagy :)

Leírnád hogy mi lett végül?

2016. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,irok majd :)
2016. dec. 31. 12:12
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ird le hogy mi lett
2017. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, életem egyik legjobb szilvesztere volt ! :) Végig együtt voltunk,táncoltunk,meg minden , Néha ott voltak a barátai is ,de inkább rám figyelt mindig :) Nagyon jó volt,ma pedig megkérdezte hogy leszek e a barátnője :D !!
2017. jan. 1. 18:38
 7/7 anonim válasza:
jaj de jó:)
2017. jan. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!