Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szeretitek ownmckendry-t?

Ti szeretitek ownmckendry-t?

Figyelt kérdés
Nekem ő az egyik kedvenc videósom <3
2017. jan. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Számomra ezek az újabb keletű népszerű videósok annyira egy kaptafásak. Se ő nem szimpatikus, sem az előadásmódja.
2017. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mint embert kedvelem, mert őszinte, és jó embernek tűnik. Mint videós már nem, mert a populáris sz*rokat tolja. Előadásmódja is igencsak átalakult, ami nekem nem tetszik.

Már vagy 2000 feliratkozó óta követem, és láttam sok őszinte videót - amit már letörölt -, hogy milyen az élete és hasonlók, ezért eléggé sajnálom, amikor egy kaptafán említik a népszerű, megjátszós videósokkal.

2017. jan. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
nekem a kedvencem :3 Őszinte, vicces de a kellő helyzetekben komoly.
2017. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Számomra eléggé irritáló :) de ezért nem is nézem... Mondjuk vannak nála rosszabb vloggerek is.
2017. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ő a legjobb!!!!!!!
2017. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
Ö a legjobb
2017. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pie Boss válasza:
57%
Szerintem nagyon jó videós egyedi humoral. Ha kell tud komoly leni. És az ő vicces beszólásai utánozhatatlanok pl.: Lapos segglyuk kenyér haj.
2017. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!