Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csináljak YouTube csatornát?

RandomSrác kérdése:

Csináljak YouTube csatornát?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, és nagyon érdekel a videózás/filmezés.

Van egész jó felszerelésem, amit kisfilmek forgatásához használunk a barátaimmal, de azt az időpont egyeztetés meg ilyenek miatt csak néha csináljuk (2-3-onta 1 kisfilm jó esetben, az iskolai szünetekben), és mivel élvezem ezeknek az elkészítését szeretnék más féle videókat is csinálni.


Csináljak csatornát?

- Megvan hozzá gyakorlatilag minden felszerelésem (kamera, állvány, zöldháttér, lámpák, mikrofonok, stb.)

- Hiányzik az hogy gyakrabban csináljam

- Más videósok (többnyire külföldi) nézésétől rengetek inspirációt kapok, és így rengeteg kedvem van ezeket csinálni

DE

- Tartok attól hogy az osztálytársaim cikiznének miatta, vagy ilyenek

- Nem tudom hogy milyen témájú legyen (a 3 ami leginkább érdekel: Tech, Filmezés, Gaming)

- Nem tudom hogy magyarul vagy angolul csináljam (angolul szélesebb a közönség, és több emberhez eljut, de ugye magyar az anyanyelvem)


Minden építő jellegű hozzászólást köszönök!

(Bocsi ha nem jó kategóriába posztoltam, ha szóltok kiteszem máshova is)



2017. dec. 2. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2017. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne!
2017. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már így is túl sok a videós, szerintem hagyd.
2017. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ezt magadnak kell eldöntsd, nem nekünk. Ha szeretnéd, azért van a youtube. Ha elkezdenéd: sok sikert!😁
2018. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Olyan jó úgysem lenne, hogy elérj vele nagyobb közönséget. De, ha megelégszel tíz feliratkozóval - amiből tíz a haveri körödből származik -, akkor hajrá!
2018. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hú de sok a pozitív komment!

attól ne tarts hogy kicikiznek az osztálytársaid, nem fognak miatta, engem támogattak, de az 5-ös kommentelönek igatzta van. 10-20 feliratkozónál nem lesz több, kivéve ha nagy energiát fektetsz a vágásba meg amúgy mindenbe

2021. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!