Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel Perselus Piton...

Ha tegyük fel Perselus Piton és Minerva McGalagony párbajoznának akkor melyikük lenne a győztes?

Figyelt kérdés

Az utolsó részben szembekerülnek egymással, de értelemszerűen Piton nem vette komolyan és inkább elmenekült. McGalagony meg valószínűleg nem küldött volna rá halálos átkot.

De ha mondjuk mindezektől eltekintünk és mondjuk egy élet-halál harcra kerülne sor, ahol egy maradhat talpon, akkor szerintetek melyikük lenne a győztes?


Ha tudsz mellette érvelni az pláne jó lenne. :D



2018. dec. 26. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mivel kiderült, hogy Piton végül nem volt rossz, szerintem nem ölte volna meg McGalagonyt, annak ellenére, hogy Dumbledore-ral már előre megbeszélték, hogy meg fogja ölni. De McGalagony sem lett volna rá képes. Nekem ez a véleményem.
2018. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, első, de nem ez volt a kérdés:D


Szerintem Piton, mert nagyobb tapasztalata van a párbajozásban. Viszont nem szívesen képzelek el olyan szituációt, ahol a két kedvenc roxforti tanáromnak kell egymás ellen harcolnia!...

2019. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Piton fiatal korában nyomi volt,stréber féleség.Hisz a félvér hercegben a könyv az övé volt,harry így tudta elkészíteni a szerece bájitalt,plussz ugye a kaszaboló átok is elég jó.Sectumsempra.Szóval Piton győzne a párbajban.
2019. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
82%
Szerintem galagony mert nagyon erősnek mutatkozik meg ő védte meg a roxfortot és ő zárta le és ki áll a diákokért nekem ő szimpibb mind dumbledore
2019. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Mcgalagony mert halálos küldött pitonra amitől az emberek körülötte meghalltak úggyhogy megölte volna
2019. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!