Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Hazug...

Nektek hogy tetszett a Hazug csajok társasága (pretty little liars)?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjatok véleményt. Egy szóval vagy egy mondattal esetleg egy kis regénnyel fejtsd ki magad.

(Ui: nem tudom hogy milyen vagy hogy egyáltalán érdemes e belekezdenem ezért kell a véleményetek)

Előre is köszönöm a válaszokat (esetleg leírhatod hogy mi tetszett a legjobban vagy hogy mit utáltál benne)

:)



2019. aug. 15. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1-2. évad tetszett. De utánna kezdett egyre túlhúzottabb lenni.
2019. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon elhuztak, de amugy jo sorozat
2019. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2019. aug. 15. 23:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont most nézem újra, ebben a pillanatban a sorozatot. :D Én imádtam. Tény, hogy egy idő után unalmasabbá válik, és lehet elveszted az érdeklődésedet, de szerintem ez minden sorozatnál benne van a pakliban. Mármint az, hogy nézed az évadokat, és egyszer csak megunod, mert olyan sokat nézted már, hogy már szinte nem tudod tovább nézni, nem megy. De szerintem mindenképp érdemes belekezdeni. Mondjuk én anno nagyon nehezen szerettem meg. Az első 5-6 részt legalább 1000x elkezdtem, mire végre megragadott a sorozat. De aztán imádtam. Ha az ilyen típusú sorozatokat szereted, akkor érdemes elkezdeni. Viszont ajánlom, hogy ne az első 1-2 rész alapján döntsd el, hogy folytatod-e. Nézz meg több részt belőle, mert én például már rengeteg sorozatot láttam életemben, de talán a PLL volt a legnagyobb "szenvedés" közülük. Mármint, az eleje, mert ugye rengetegszer neki kellett futnom. :)
2019. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én most nem reg kezdtem el amikor már ketten is javasolták és most tartok a 4.részénél eddig szerintem jó és érdekel is mi fog történni
2019. aug. 16. 02:20
 6/6 anonim válasza:
81%
Egyszerűen imádom!! De amikor vége lett, egy hétig emésztettem magam, hogy mit nézzek, mert a sorozatnak már vége van. Mindig is tudtam hogy a legjobban Emily fog hiányozni, mert a mosolyától én is mosolyogtam. Aztán ott volt még Hanna aki szintén hiányzik, mert minden egyes poénján nevettem. Legjobb sorozat volt amit eddig néztem. Lehet hogy majd újra elkezdem.:)
2019. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!