Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmondható hogy a Star Wars...

Elmondható hogy a Star Wars 1,2,3 trilógia ezerszer vállalhatóbb lett mint az új három rész?

Figyelt kérdés
Ha nem értesz egyet kérlek indokold meg.
2020. jan. 15. 08:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mindhárom generáció szörnyen gagyi, csak mind másképp.
2020. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek. Sőt, inkább néznék meg egy Jar Jar Binks spin-off filmet, mint ezt az utolsó három szerencsétlenséget.
2020. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%

Érdekesek az emberek. Eddig az előzmény trilógiát szidták, mint a bokrot.(1,2,3.rész) Most meg az újat. Eléggé napraforgóak, ha engem kérdezel. 🙄


Nekem személy szerint az összes rész tetszett, pedig én kiskorom óta imádom a SW-t. Eleve úgy megyek a moziba, hogy élvezzem a filmet és kikapcsolódjak, nem pedig csak a hibákra fókuszáljak. (Sokan ilyen felfogással mennek el, hogy utána szidják) De ha valaki más véleménnyel van arról, hogy tetszett neki az adott rész, akkor ő a h*lye, hogy mer ilyet mondani. Nekem az új trilógia is tetszett és a lezárása is teljesen megfelelt.

2020. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Én ahogy az előzmény trilógia körüli gyűlöletet nem értettem, úgy nem értem most az új trilógia magasztalását. Én az első részt és a harmadik részt anno karcosra néztem annyira tetszett. A mostani 9. részen a moziban konkrétan unatkoztam és az volt bennem hát ez nem jó... Pedig tökre vártam az egészet.
2020. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Én imádom az első 6 részt. Be voltam már sózva, mikor a 7. megjelent, moziban néztem meg a párommal. Oltári nagy csalódással jöttem ki. Szinte semmi történet, csillivilli minden, csak puffogtatás. A többi, új Star Wars részeket már nem moziban néztem meg. Egyszer nézhetőek, sajnos. Nem kötnek le.


Bezzeg a Hobbitot ugyanolyan jól meg tudták csinálni, mint a Gyűrűk ura részeket. Semmi hiányérzetem nem volt.

2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mivel ez egy szubjektív véleménykérdés.
2020. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem túlzol. Ezres szóró nem állja meg a helyét! 2-5ig a szorzó reálisabb!
2020. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

6-os! Nem az, ez feltételezné, hogy mindkettő ugyanazt a színvonalat képviseli ugyanaz csinálta, ugyanabban a szellemben stb. Ez szerinted így van?

Filmet csinálni pont ugyanolyan, mint házat építeni, attól, hogy mindkettőben lehet lakni még nagyon nem mindegy, hogy ki és mennyiből építi.

Ugyanígy ez a "gyávák álláspontja", hogy Ízlésről nem szabad vitatkozni, nem vezet sehová, aki használja az eszét is, és nem csak benyomások alapján dönt az tudja, hogy nincs igazad, csak ez egy nagyon kényelmes álláspont, amit nem kell megvédeni, nem kell indokolni és lehet puffogtatni, hogy Erről ne vitatkozz" kb. az a szint, mint mikor valaki közli, hogy "engem nem érdekel a politika"

2020. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Nem, mivel ez egy szubjektív véleménykérdés."


Nagy tévedésben vagy.


Van egy rahedli szempont, ami alapján lehet objektíven értékelni.

2020. jan. 15. 19:43
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

"Van egy rahedli szempont, ami alapján lehet objektíven értékelni."

Nincs.

2020. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!