Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók! Ti milyen...

Star Wars rajongók! Ti milyen Star Wars témájú ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

A párom nagy rajongója a Star Wars-nak. Látta az összes filmet, sorozatot. Ajándékot szeretnék neki venni és elakadtam. Ruha, zokni sajnos ki van zárva. Battlefront játékra gondoltam, a baj hogy nem tudom, hogy megvan-e már neki.

Esetleg valami gyűjthető dolog?



2021. okt. 31. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet: [link]
2021. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem a legtöbb Star Wars rajongó talán valami ilyesminek örülne a legjobban:

https://www.youtube.com/watch?v=ey_EjSzKFWQ

2021. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én hasonló cipőben járok. Az én barátom is Star Wars megszállott, és rengeteg holmija van már, viszont ő ilyen lego bolond én legtöbbször azt szoktam venni neki. Illetve ha szeret olvasni, akkor rengeteg SW témájú könyvet találsz szinte bármely könyves üzletbe.

Valamint vannak még az úgynevezett Funko pop figurák, ha esetleg gyűjti az olyan SW dolgokat, akkor az is megfelelő lenne számára

2021. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit szánsz rá. Egy funko pop figura szerintem tök jó. Én legalábbis nagyon örülnék neki az én kedvencemből egy ilyennek. :) Egy Darth Vader vagy Han Solo biztos nyerő.
2021. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es vagyok

Azért ajánlottam a funko pop figurákat, mivel egy igazi rajongó nagyon tud neki örülni, s merem azt mondani, hogy az kortól független is. Ismerőseim 40, 32 éves létükre bolondulnak a funko pop figurákért, a jómagam is imádom őket 20 éves létemre :)

2021. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek! Köszönöm szépen!
2021. nov. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!