Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azok az emberek akik ok...

Azok az emberek akik ok nélkül elspoilereznek másoknak egy filmet, ti ezt élvezitek?

Figyelt kérdés
Mi késztet titeket erre? Élvezitek azt hogy más már nem tudja azzal az élménnyel megnézni a filmet mint amivel Ti néztétek? Ez jó érzést kelt bennetek?

2021. dec. 17. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, valaki elmondta mi van az új Pókemberben? 😀

Amúgy van, aki élvezi.

2021. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Igen
2021. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Sose értettem, hogy mi a rossz a spoilerben. Én eleve csak úgy nézek meg egy filmet, ha utánaolvastam, s úgy ítéltem meg, hogy tetszeni fog.
2021. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mi a rossz benne. Tényleg kuurvanagy élmény mikor a film legnagyobb fordulatát lelövik neked előre, aztán a moziban mikor eljön a jelenet, mindenkin látod a meglepődöttséget (esetenként netán-tán tapsvihar vagy őrjöngés tör ki, mondjuk ez itthoni mozikban annyira nem jellemző), hallod ahogy az emberek összesúgnak, te meg csak ülsz ott hogy "Meh. Tudtam hogy ez fog jönni."
2021. dec. 18. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért azt is tegyük hozzá, hogy nem mindenki direkt spoilerezik. Változik folyamatosan az internetezők életkora is, felnőnek és kommentelnek azok is akiknek nemrég még apu - anyu indította el a A hihetetlen család-ot századszorra is. Én pl jó párszor láttam egy egy film hozzászólásnál, hogy emberünk elkezdte leírni mi tetszett (vagy nem) a filmben, leírva magát az eseményt vagy fordulatot is, mert eszébe sem jutott, hogy olvassák olyanok is akik még nem látták a filmet, sőt, az se jutott eszébe hogy ez igen is számít annak aki nem látta még. Leugatták hogy miért spoilerezik, és a lelkem naívan visszakérdezett hogy mi az a spoiler? Reméljük van aki megérti és tanul is belőle, a többi meg az internet adta jótékony anonimitás mögé bújt troll... - PL a PORT filmhozzászólásoknál zitu888(!)

Egyszóval sajna mindig lesznek akik spoilereznek nem lehet kivédeni.

2021. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!