Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a célja a Trónok harcában...

Mi a célja a Trónok harcában a Másoknak?

Figyelt kérdés
Sosem olvastam a könyvet, de a sorit láttam és nem tudom, hogy mi a céljuk. Csak jöttek gyilkoltak és gonoszul néztek. El tudná nekem mondani?

2022. febr. 3. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A sorozat teljes káosz, semminek nem volt benne semmi célja.
2022. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Igazából csak el akarják foglalni westerost és megölni a lakosaikat. Káosz mágia szülöttei, céljuk nem feltétlen logikus vagy normális.
2022. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Zombik, csak a pusztítás vágya (vagy az éhség) hajtja őket. A vezetőik sem jobbak, csak nekik van valami intelligenciájuk. Sajnos a könyvek/filmek 99%-ában semmi hosszú távú céljuk nincs a gonoszoknak azon túl, hogy elpusztították vagy leigázták az adott világot.
2022. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatban semmi.


A könyvek nincsenek befejezve, ezért nem tudjuk

2022. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt tudjabalaki, hogy mit akartak azzal a csecsemőbel, asszem a második évadban? Vagy annak isaz az értelme, hogy szimplán gonoszak és ez nekik a hétvégi szórakozás?
2022. febr. 3. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
A csecsemőkből lesznek a Mások
2022. febr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tehát annak ellenére, hogy holtak, képesek nőni? Gondolom egy csecscsemő mással nem sokra mennek... Ez benne volt a könyvekben, vagy csak egy hatásvadász jelenet akart lenni?

Egyébként mennyire hű a sorozat a könyvekhez? Fontolgatom, hogy elolvasom, ajánljátok?

2022. febr. 4. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mások nem holtak. Kevered az élőholtakkal, akiket a Mások támasztanak fel
2022. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ott ha jól emlékszem kék is lett a szeme a csecsemőnek.
2022. febr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen megéri elolvasni a könyvet, mert irtó jó, a sorozatnál sokkal jobb. A sorozat sajnos szépen lassan eltávolodott a könyvektől, ezért is lett olyan katyvasz az egész.


Amúgy mielőtt még megvennéd magadnak a könyvet, olvass bele hogy mennyire jön be az író stílusa, mert sokaknak nem tetszik.

2022. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!