Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereti az emberek...

Miért szereti az emberek többsége, ha egy film nem happyend?

Figyelt kérdés
az elmult 3-4 évben rengeteg filmet megnéztem és legtöbbszőr miután megnéztem egy filmet, néztem róla kritikákat, hogy kinek milyen véleménye volt róla és sokszor írták, hogy "+ pont, hogy nem happyend" stb. nyilván ez nem befolyásolja, hogy jó e egy film, de miért szeretik ilyen sokan a komorabb befejezésű filmeket?
2022. dec. 7. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet is ilyen: jó szar végek sorozata, ahogy Dante Hicks is megmondta.
2022. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert váratlan. a filmek általában happy endel végződnek.
2022. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a "happy end-el" végződők már unalmasak, és amúgy is a legtöbb film kiszámítható...és mert ahogy előttem is írták már az életben nem olyan habos babos a világ..
2022. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem. mindjuk én olyan meglátással vagyok erre a dologra, hogy filmeket pont azért nézzük (legalább is én), hogy úgymond olyan élményeket szerezzek, amiket amúgy nem tudnék. ez hülyén hangzik, tudomxd. ha az élet szar, akkor megnézek egy boldogabb filmet és kicsit jobb kedvem lesz
2022. dec. 8. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nekem a boldog filmek pont elrontják a hangulatomat, mert azt érzem, hogy ilyen úgysincs, ez nem így történne! :) Én is a komorabb, nem-happy-ending filmeket szeretem, mert én elég sokat szenvedtem életemben és ezekkel tudok azonosulni, együttérezni. Szerintem innen gyökerezhet, hogy ki milyen filmeket, befejezéseket szeret. Kvázi: ha én már megjártam a poklok poklát, nekem ne tolják az orrom alá, hogy milyen könnyű, boldog és habos-babos az élet, mert tudom, hogy nem az! :D Világvégét és poszt-apokalpiszist ide! :D
2022. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a szokásos, jajj ez a főhős ez úgy is megúszik mindent és végül nyer film lesz totál kiszámíthatóan.
2022. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert már így is sok az olyan film amiben bármi történjék is a főhős mindig megmenekül. Ha csak ilyen filmeket látunk van aki elhiszi hogy az élet tényleg mindig happy end csak egy idő után pofára fog esni. Ezért vannak a realista filmek amik megmutatják a valóságot bár ennek is vannak árnyalatai
2022. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4!


Te megtestesíted a tipikus amerkai embert és Hollywood nekik gyárt filmeket. Ezért az amcsi filmek 99%-a happy enddel végződik.

Ezért öröm, ha nem pontosan az egy film vége, mint amire számítunk.

De azért is öröm, mert ez azt is jelzi, hogy nem csak a közönség kiszolgálás volt a cél.

2022. dec. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert kevésbé klisés.
2022. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan nincs hogy mindig happyend.
2022. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!