Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire függenek össze a...

Mennyire függenek össze a sikoly filmek?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni az újakat, de előtte a régieket is nézzem meg?

2023. márc. 9. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, rengeteg utalás van bennük a korábbi epizódokra, főleg az 5-ben. Erre számítok a 6-tól is.
2023. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most megnéztem a 6-ik részt is! Nekem bejött! Azt tudni kell mondjuk, hogy az előző rész, ami tavaly jött ki, annak hivatalosan nem 5-ik rész a neve, tehát nem Sikoly 5, csak simán Sikoly (2022). Mert félig meddig egy reboot azt a film. Ugye ezt már nem Wes Craven rendezte, de szerettek volna tisztelegni előtte a készítők. Ezzel azt akarták elérni, hogy nem felejtették el az előző részeket, csak új főszereplőkre, szereplőkre és történésekre építkeznek. És igazából (nem akarok spoilerezni) innentől építkezik majd a 6-ik részre is a film, az előző részből. De rengeteg utalás lesz az előző részekre, tehát én azt mondom, hogy mindenképp érdemes megnézni előtte az összeset, hogy teljesen képben legyél a filmben látott cselekményekkel és utalásokkal.
2023. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az első három részt már meg is néztem, holnap jön a negyedik.

2023. márc. 11. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
...
2023. márc. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!