Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tetszet a sikoly 6?

Hogyan tetszet a sikoly 6?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik mivel a főszereplök túlélik és a gyilkosok meghalnak
2023. máj. 4. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez elég troll kijelentés, hiszen minden részben ugyanez van!


Amúgy nem lett jó, mert túl fanservice-re épít, illetve kicsit túlgondolták, túlerőltették. Ez a mindenki valakinek a rokona/ismerőse már kicsit unalmas, ellőtték az előző részekben. Valamint a főszereplők nélkül már nem ugyanaz a franchise. Nagy valószínűséggel a 7. részre nagyon akarnak majd gurítani,ezért Sidney lesz a gyilkos szerintem.

2023. máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a legnagyobb hibája, hogy rettentően unalmas, ahogyan az 5. rész is.

És ennek az lehet a fő oka, hogy a karakterek maguk is unalmasak. Ezek a radio silence srácok nem nagyon tudnak izgalmas karaktereket és helyzeteket teremteni. Mindkét film a korábbi filmekből és a youtube-on is megnézhető Sikoly/Döfés fanfilmekből van összeollózva. Pl. a nyitójelenet az tökre olyan, mint a Stab 6 youtube fanfilm nyitójelenete (vagy már lehet nem ez a címe, a Stab fanfilmes kreálmánya). A forgatókönyv meg a korábbi Sikoly 2 és Péntek 13: Borzalom New Yorkban. Szóval elég WTF.

A Sikoly 3 is bűnrossz, de abban legalább a helyzetek és karakterek élvezhetőek.


Na meg az állandó Star wars majmolás is kínos. Szerintem a Sikoly 7 végén Sam ki fogja jelenteni, hogy az ő neve már Sam Prescott vagy hasonló. Már ha még ők írják azt is, de talán most ha a pletykák igazak, akkor nem, mert visszatér Kevin Williamson.


Na mindegy, itt van pár dolog, ami miatt nem tetszett:

- Sam és Tara

- a Randy klón Mindy, akinek nincs semmi jelentősége azon kívül, hogy ő az új Randy

- Samara Weaving elpazarlása egy rövid jelenetre (bár gondolom tudták, hogy lemosná a képernyőről mind a négy fapofát)

- a gyilkosok indítékánál semmi átgondoltság, az első négy film legalább próbálkozott valami újjal

- a gyilkosok leplezésénél "és ez mégis ki a franc?" érzés, egyik új karakter sem emlékezetes

- unalmas, korábbi filmekből vagy máshonnan lopott gyilkosságok/támadások

- az új helyszín mintha egyáltalán nem lett volna jól kihasználva, a sikátoros nyitójeleneten kívül semmi jelentősége nem volt annak, hogy egy óriási városban vannak, a metrós jelenetet is agyonpromózták, de semmi nem történt ott, azon kívül, hogy megkarcolták valaki plotarmorját

- billy loomis látomások

- az összes támadás a halloween kills agysejtpusztító támadásait idézte, legalább három olyan jelenet volt, ahol a gyilkost leviszik a földre többen, majd valaki random elkezd futni, otthagyva a társát, akit jól megöltek volna (csak persze plotarmor)


Az egyetlen jó dolog a filmben Kirby volt, habár őt korábban nem szerettem. De szerintem ő is eléggé el lett pazarolva. Bár lehet ezt azért gondolom, mert inkább nézném őt, mint Samet és Tarát.


Biztos semmi esélye annak, hogy Sam és Tara a Sikoly 7 nyitójelenetében meghalnak, de azért még bízok Kevinben, ha esetleg ő írná.

2023. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!