Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a legtöbb sorozatnak ma már 1 ó + a részenkénti ideje?

Figyelt kérdés
Hamár sorozat szerintem sokkal jobb és könnyebben is emészthető ha csak 20 esetleg max 40 perc egy rész, miért jó konkrétan már lassan filmeket csinálni a sorozatokból?

2023. aug. 1. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tévés drámák a reklámidő miatt lettek 40 percesek, hogy a másik 20-ban lehessen reklámblokkot adni. Prémium felületen nincs reklám, így visszaadhatták az adásidőt a tényleges műsornak. Ha jól fel van építve a történet, észre sem veszed hogy elment egy óra vele; ami üresjárattal és fillerrel van feltöltve, abból a 40 percet is végig lehet szenvedni.
2023. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Koreai drámáknál megszokottak a 1,5-2 órás részek is, úgyhogy 16-20 részesek.
2023. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyt sem áll az állításod. A legtöbb sorozatnak a részenkénti ideje nem egy órás, hanem kevesebb. Igen, vannak egy órásak, nagy ritkán több is, de még mindig nem ez a jellemző. Vígjátékoknál szinte csak 20-30 percesek vannak. Többinél is inkább 35-50 percesek.
2023. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy film, akkor nem érdekel, hogy 40-50-60 perces.

Azért nézem meg mert tetszik.


Ha neked az úgy unalmas akkor ne nézd.


Ahogy #1 is írja a TV-ben filmekből és sorozatokból is kivágnak.

2023. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a sorozat, elrepül az az egy óra. Mondjuk én hozzászoktam, mert a koreai sorozatok általában több, mint egy órásak. A török sorozatok meg 1,5-2 órásak (vagy akár több is), csak itthon általában 2-3 felé vágnak egy részt.
2023. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, úgyis végignézem. Ha egyszerre jön ki az évad, néha akkor is ledarálom az egészet! Szóval mindegy.
2023. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!