Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak azoknak szórakoztató a...

Csak azoknak szórakoztató a száll a kakukk fészkére cimű film aki volt pszhiiátrián?

Figyelt kérdés
Voltam pszhiiátrián 2 hónapot,ocd beteg vagyok. Nekem nagyon szórakoztató ez a film mert amikor voltam osztályon akkor kb ugyanilyen emberek voltak bennt. Persze a csoportos terápián nem volt gond meg feszültség mint a filmben. Ezt a filmet nagyon jól megrendezték, tökéletes színészek és jó szövegek a szinkron is stimmel! Más is van aki így gondolja hogy ezt a filmet azok jobban értik akik már jártak pszhiiátrián?

#pszichiátria #Száll a kakukk
2023. szept. 19. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Pszichiátria
2023. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem tetszett JN alakítása meg oké, hogy aki sokat dumál, azt elteszik láb alól, de amúgy egy hót egyszerű film.

Nem értem miért kerül elő mindig.

2023. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá pszichiátria, ez allegorikus film. Nyilván akinek van kapcsolódási pontja, az azonosulni is tud vele, de nem pszichiátriai betegeknek készült.
2023. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azoknak szórakoztató?"


Nem.

2023. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A háborús filmeket is élvezik azok, akik sose harcoltak...

Lehet hogy neked extra élmény, de másoknak is lehet szórakoztató a film.

2023. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szórakoztató jelzőt használnám, de az egyik kedvenc filmem. Nem voltam még pszichiátrián
2023. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!