Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brutális/Bizar filmet keresek,...

Saxpianikon kérdése:

Brutális/Bizar filmet keresek, amely másokat hónapokig megviselnek lelkileg, melyik a legdurvább, vagy legelvontabb?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz olyan filmet ajánlani, amely picit is kiverné nálam a biztosítékot, ezért most kimondottan ilyet keresek. Komolyan azt érzem, hogy már nem visel meg semmi lelkileg. Szeretnék egy olyan filmet látni, ami érzelmileg kibillent, sokkol, elgondolkodtat, és nincs benne cenzúra. Írok párat amelyet láttam

-Ház amit Jack épített (Zseniális, körülbelül ez az irány tetszene a legjobban, de nem ismerek olyat ami felérne hozzá művészfilmek kapcsán)

-Antikrisztus

-Nimfomániás

-Viharsziget

-Tökéletes trükk

-Sodoma 120 napja (furcsa, de engem nem nagyon hatott meg)

-Mártírok (Régen láttam, brutalitásban tetszene hasonló, de ez sem hatott meg annyira)

-Szerb film (Hasonlóan szélsőséges filmet néznék akár, de nem találok.)


Nem is tudom leírni mire vágyom igazán. Olyan filmet néznék, ami vagy lelkileg vagy brutalitásban annyira szélsőséges, hogy valaki képtelen végig nézni. Jobban vágyok egy lelki "fájdalomra", vagy "elgondolkodtató élményre", mint a brutalitásra, de szeretném, hogy valami sokkoljon. Akár a világ legfélelmetesebb filmje is érdekelne.



2023. nov. 2. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A SZOMSZÉD LÁNY (2007-es, úgy tudom, csak felíratosan van.)


EDEN LAKE (Gyilkos kilátások a magyar címe.)

2023. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Időhurok (2014)
2023. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es. Köszi, jó az ajánlás, de pont láttam ezt a két filmet. :) 2.-es köszi, ezt is láttam évekkel ezelőtt, és nagyon-nagyon tetszett. Lehet megnézném újra.
2023. nov. 2. 23:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A pokol bugyra

Az egészség ellenszere

Esetleg az Ők :)

2023. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ezek tényleg jók, főleg Az egészség ellenszere és A pokol bugyra. Valahol az Ők is tetszett, de az a film inkább volt borzasztó. :) Rory Kinneart imádom, lehet miatta értékelem jobban az Őket. Na meg tetszik a plakátja :]


[link]

2023. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kés filozófiája

Tetsuo - Vasember

Nekromantik

Ichi the Killer

Visszafordíthatatlan (2002)

Jákob lajtorjája (1990)

2023. nov. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban vágyok egy lelki "fájdalomra""


Elhallgatott gyalázat

Lelkileg nem egy kellemes élmény végighallgatni a hajdani áldozatok visszaemlékezéseit..

2023. nov. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A címére már nem emlékszem, de hátha valaki ismeri...

Valami olyasmi köré van felhúzva a történet, hogy egy fiú kifigyeli, amint a kiskorú húga gyanúsan sokat jár az apjukkal egy világháborúból megmaradt bunkerhez.

...Ahol aztán análisan megerőszakolja. A film vége felé azt hiszem, egy csecsemő is előkerül (talán a fiú volt kiskorában, vagy egy harmadik testvér?), aki hát... Kórházban köt ki, mert az apuka... Nem tudom szebben mondani, szétb@szta.

2023. nov. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mártírok.
2023. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Oldboy /2003/
2023. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!