Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brutális/Bizar filmet keresek,...

Saxpianikon kérdése:

Brutális/Bizar filmet keresek, amely másokat hónapokig megviselnek lelkileg, melyik a legdurvább, vagy legelvontabb?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz olyan filmet ajánlani, amely picit is kiverné nálam a biztosítékot, ezért most kimondottan ilyet keresek. Komolyan azt érzem, hogy már nem visel meg semmi lelkileg. Szeretnék egy olyan filmet látni, ami érzelmileg kibillent, sokkol, elgondolkodtat, és nincs benne cenzúra. Írok párat amelyet láttam

-Ház amit Jack épített (Zseniális, körülbelül ez az irány tetszene a legjobban, de nem ismerek olyat ami felérne hozzá művészfilmek kapcsán)

-Antikrisztus

-Nimfomániás

-Viharsziget

-Tökéletes trükk

-Sodoma 120 napja (furcsa, de engem nem nagyon hatott meg)

-Mártírok (Régen láttam, brutalitásban tetszene hasonló, de ez sem hatott meg annyira)

-Szerb film (Hasonlóan szélsőséges filmet néznék akár, de nem találok.)


Nem is tudom leírni mire vágyom igazán. Olyan filmet néznék, ami vagy lelkileg vagy brutalitásban annyira szélsőséges, hogy valaki képtelen végig nézni. Jobban vágyok egy lelki "fájdalomra", vagy "elgondolkodtató élményre", mint a brutalitásra, de szeretném, hogy valami sokkoljon. Akár a világ legfélelmetesebb filmje is érdekelne.



2023. nov. 2. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A bőr, amelyben élek /2011/
2023. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bújócska / Robert de Niro, 2005/
2023. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A légy
2023. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Átok japán horror filmek.
febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!