Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Anya című sorozatot látta...

Az Anya című sorozatot látta valaki? Miről szól? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
dec. 10. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy bántalmazott kislányról és a tanárnőjéről szól. A tanárnő észleli, hogy mi történik a kislánnyal, de egyszerűen nem foglalkoznak vele a gyámügyesek, mert nincs felmutatható bizonyíték. Amikor a kislány gyilkossági kísérlet áldozatává válik a saját anyja által, a tanárnő megszökteti a kislányt, megjátszák a halálát.

A sorozat a tanárnő és a kislány kapcsolatáról szól, hogyan boldogul a fiatal nő az új anyaszerepben, és persze ott a lebukás veszély is, hisz gyermekrablásról van szó.

Van koreai és török változata is. Én a török változatát néztem egy darabig. Megható és izgalmas sorozat.

dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohhhh jól hangzik ,köszönöm :)
dec. 10. 19:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként erotikától mentes?
dec. 12. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyan sorozat, amit leadnak nappal a tv-ben. Nincsenek benne mutatott szexjelenetek.
dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak mert gyerekkel szeretném nézni :)
dec. 13. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó sorozat. Vagy 11-szer láttam már. Nagyon jók q színészek benne, mert nagyon élethűen el tudják játszani a rájuk osztott szerepeket. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom.
dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen én is elkezdtem és tényleg jó :) ehhez hasonló sorozatot tudtok esetleg?
dec. 14. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem a Mom című sitcom-ot keresed, mert az egy vígjáték sorozat egy alkoholista anya-lánya párosról, akik igyekeznek józanok maradni.
dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szexjelenet valóban nincs benne mutatva viszont elég erős... Viszont ezzel együtt érdemes megnézni, csak nem mindegy milyen korú gyerekkel
ápr. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az mit jelent ,hogy mutatva viszont elég erős?
ápr. 11. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!