Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a sorozatbarátokkal?

Mi történt a sorozatbarátokkal?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudtam melyik kategóriába tegyem.

Újév óta, akármelyik filmre vagy sorozatra megyek, miután rákattintok a részre újratölti a kezőoldalt. Hiába léptem be újra, frissítgettem, semmi csak a kezdőlapot dobálja be. Azt hittem csak valami újévi frissítés miatt csinálja ezt, úgyhogy vártam, de még azóta se semmi. Másnak is csinál ilyent vagy csak nekem hülyéskedik? Valaki mondja már el mi a baja? 😅



jan. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. két éve ilyen.
jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó.ma néztem rajta sorozatot.

Én a brave nevű böngészőt húztam le a telefonra,reklammentes,nem dobál fel random felesleges oldalakat és sokkal gyorsabb

jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a probléma forrását, ha esetleg valakinek kellene. Nekem VPN-t ki kellett kapcsolnom, utána rendesen betöltött az volt a ludas.
jan. 23. 13:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!