Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám megszeretni a...

Hogyan tudnám megszeretni a Dűne film(ek)et?

Figyelt kérdés
Az első részt elsőre nem bírtam végig nézni, csak egy órát. Másodjára végig néztem, de nem nagyon tudott szórakoztatni, bevallom, lehet, hogy nem is értettem. De érdekel engem ez a történet és a mitológiája, szeretném megszeretni, de valami nagyon félremegy nekem Dűne film nézésnél. Megjegyzem, a Lynch film megvan DVD-n, ott teljesen világos szinte minden, még ha az a film sikerülhetett volna jobban is. Szóval hol hibázom?
febr. 29. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Mondjuk én nem esküdnék meg rá, hogy Lynchnek világos volt a Dűne története és üzenete, de nem igazán ástam bele magam. Szóval lehet azért nem érted az újat, mert a régit érted és ez lehet a gond.

De amúgy nem kell szeretni semmit sem. Csak szerintem az új Dűne tényleg Frank Herbert sztoriját akarja visszaadni.

Nem teljesen értem, hogy miért akarsz valamit erőszakkal megszeretni.

febr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

"Nem teljesen értem, hogy miért akarsz valamit erőszakkal megszeretni."


"De érdekel engem ez a történet és a mitológiája"


Leírta világosan a kérdező, kár, hogy nem értetted meg.

febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

Attól, hogy érdekli a történet és mitológiája még nem kell pont ezt a filmet szeretnie.

A film nélkül is utána lehet olvasni vagy videókat nézni róla.

Továbbra sem értem, hogy miért akar valamit erőszakkal megszeretni.

febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
3, Hol látsz te itt erőszakot?
febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
A kérdésben és a kötekedésedben is.
febr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
A szeretet nem tudatos dolog, értelmezhetetlen a kérdés.
febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 PMC Wagner ***** válasza:
84%

Nekem ugyan ez a problémám vele. Egy másik kérdésnél leírtam a film első harmada szépen építi magát, annyi érthető hogy politikai okai vannak a történéseknek aztán átmegy az egész ilyen kalandfilm szerűbe. A főszereplő egyfajta "kiválasztott" szerepet tölt be ennyi esett le.


A könyveket nem olvastam az előző filmeket sem láttam. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a most megjelent részre, remélem ott választ kapok rá

márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Esküszöm nem értem én se mi a gond!!???

Ha tetszik, nézzed, ha nem tetszik, akkor nem kell nézni.

Szerintem nagyon király, kicsit gáz, hogy most látom mennyi mindent nyúlt George Lucas a Star Warshoz.

Darth Wader az egy az egyben Harkonnen.

márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
#1 Nem vitatkozni akarok, de nem tudom, te mit néztél. Lynch filmjének minden hibája (béna látvány és technológiai színvonal by 80-as évek, béna/karakteridegen színészek) ellenére sokkal több köze van az eredeti műhöz, mint az új filmeknek.
márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!