Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Zoom...

Mi a véleményetek a Zoom szinkronokról?

Figyelt kérdés
Olyan rajzfilmek vannak Zoom szinkronnal mint Scooby Doo, Turpi úrfi, Frédi és Béni, Maci laci stb.

#Zoom kft
márc. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

bocs én nem nagyon értem a kérdést, a Zoom az egy stúdió? úgy kell elképzelni, van a régi elkészült szinkron a felsoroltjaidra és az a Zoom, vagy ez egy újra szinkronizálás a felsorolt művekre?


ha ez egy stúdió és ők csinálták a szinkront a régebbi művekre akkor szerintem elég jó, főleg a scooby doo meg a frédi


bár már évek óta angolul nézek mindent, és elkezdtem újra nézni régebbi sorozatokat meg meséket is angolul kíváncsiságból milyen eredeti nyelven, soknál úgy érzem hogy jobbak angolul, de azért amiket felsoroltál mindegyiknek zseniális szerintem a magyar szinkronja

márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Ne haragudj de szerintem neked fogalmad sincs a Zoom szinkronról.

Zoom szinkron csak zoom-os VHS videókazettákon volt látható.

A tv csatornák Cartoon Network szinkronokat adtak, zoom-osat soha. Éppen ezért lettem volna kíváncsi véleményekre mert sokkal másabb a Zoom szinkron mint a TV-s.

márc. 8. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
nem haragszom mert tényleg fogalmam sincs mi az a zoom szinkron, de most már értem köszi !
márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!