Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek/ sorozat...

Mi a kedvenc filmetek/ sorozatok és milyen műfajú filmeket szerettek?

Figyelt kérdés

márc. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedvelem a történelmi kalandfilmeket mint a Gladiátor, Rettenthetetlen, a fantasy filmeket, mint A Gyűrűk ura trilógia, a heist movie-kat mint a Tolvajok városa, Szemtől szemben, de kb mindenevő vagyok
márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kedven filmem jelenleg az Időhurok (2014), de nagyon szeretem a művészfilmeket és a road movie műfajt is.
márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 raven_be válasza:

Nekem a kedvenc filmem jelenleg a Culpa Mia.

Kedvenc sorozatom az egy koreai sorozat a Maffia ügyvédje (Netflixen található meg).

Nekem műfajban a vígjátékok a nagy kedvencek, ahol sokat lehet nevetni. :D

De kb. mindent is megnézek, amit magyar felirattal megnézhető és persze, aminek érdekes a sztorija.

márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sorozatokat ritkán nézek, bár abból is van elég sok, amiket eddig láttam, és tetszettek, de inkább filmes vagyok, műfajtól és évjárattól függetlenül sokat szeretek. Örök kedvenceim, amik leginkább eszembe jutnak:


Frekvencia

Ház a tónál

Vissza a jövőbe-trilógia

Taxi 1,2

Padlógáz (Autobahnraser)

A hajsza (1994)

Hajsza a győzelemért

Meseautó (2000)

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Oscar (1991)

Kutyabajnok

Holiday

Felkoppintva

Instant család

Robotzsaru (2014)

Godsend - A teremtés klinikája


Sorozatból amikre mostanában rá vagyok kattanva:


A mi kis falunk

A renitens


Illetve még A Királyt is megnézném, ha valahol ismétlik, szerettem Jimmy munkásságát. De azért sok jó klasszikus van, amiket eddig láttam, például Knight Rider, Medicopter, Rex felügyelő, Cobra 11, Dallas, MacGyver, néhány latinamerikai szappanopera...

márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn,ha szeretek egy színèszt,megnèzem az összes gilmet,sorozatot amiben szerepel.
márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!