Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Most vagy soha! 1,1-es átlagon áll az Imdb-n?

Figyelt kérdés

márc. 14. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Hízelgő.
márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 UlfOrmson ***** válasza:
57%
Rákay néhány haverja megpróbálta felpontozni😅
márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell ennyire lehúzni?
márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Mert ha a libbernyákok review bombolnak valamit az jó, nemes.

Amikor a jobbtardok review bombolnak valamit az pedig gonosz, náci.


Pedig a szomorú igazság az, hogy a woke és az alt right művészet is ganéra sem való híg fos, ami ráadásul nagyon büdös.

Erre jó példa ez a film is és minden más is, amit a kultúrharcukban mostanában kiokádnak magukból.

márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Rákay Kálmán: "Egy biztos, a nemzetközi filmes díjátadókon nem bennünket fognak ünnepelni. Túl sok hazaszeretet van ebben a filmben ahhoz, hogy a globalista fősodor jó szemmel nézze. Ez a film egyetlen – számomra a legfontosabb – helyről kaphatja a legnagyobb elismerést: a nézőtérről.”
márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

3-as vagyok


Nekem tetszett, most néztük meg. Nem szeretem a kormány politikáját, de inkább költsenek erre mint a sok stadionra.



Politikai hovatartozástól függetlenül nézhető volt.

márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%

Ez csak trollkodás, hiszen még nem is látta szinte senki. Kár, de érthető, hogy az emberek nem tudnak elvonatkoztatni a politikai hátterétől.


Az Elkxrtuk még most is 1,5 ponton áll. Nem láttam a filmet, de kizárt, hogy ennyire rossz legyen.

márc. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Már ez is sok.
márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen reális. Az imdb-n általában ~1 ponttal értékelik kevesebbre az alkotásokat mintba port.hu-n, ahol most 2,3-on áll.
márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
7. Ezért írtam hogy nekem tetszett. Nem azt kell nézni ki rendezte, hanem miről szól. Kivételesen én is eltekintettem a politikától, pedig én is utálom S kormányt. Ennyi. :(
márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!