Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a Zendaya nevű csajnak...

Ennek a Zendaya nevű csajnak mi a fene baja lett?

Figyelt kérdés
Amióta kijött az új Dűne film, a Facebook reels & shorts folyamatosan tolja a képembe ezt a luvnyát, amint a cingár testét mutogatja egyre hiányosabb öltözékekben. Most komolyan ekkora exhibicionista lett ebből a csajból emiatt a hülye film miatt? A Tom Holland meg csak vigyorog mellette, mint a tejbetök, nem is értem, hogy egy ilyennel hogy a fenébe tud együtt lenni, de hogy ez a csaj nem 100-as, az biztos, ennek valami flúgja lett.

#film #hírnév #rivaldafény #exhbicionizmus #vidám képmutatás #maradjmárnyugton
ápr. 11. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Hm....
ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Jah, tök jó csaj. Mi is a kérdés?
ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. A facebook algoritmussal van bajod? Szerintem ha elrejted a Zendayás bejegyzéseket, akkor egy idő után nem tolja majd tovább a képedbe őket.
ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten téged akar idegesíteni.
ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PMC Wagner ***** válasza:
54%
a facebook stb algoritmus szerint dobálja neked a cuccokat. Elég ha egyszer csak vissza görgetsz egy róla szóló posztra és már ez van sajnos. Nekem az instagram például már hetek óta dobálja ki a keresőbe azt a félmesztelen uwus csajt amióta végig néztem egy reels videót. és rohadtul idegesít hogy a random tartalmak fele ez a lotyó. Szóval megértem hogy idegesít
ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!