Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kdráma-rajongók miért nem...

A kdráma-rajongók miért nem hajlandók elismerni, hogy a kdrámák 99,9%-a szappanopera?

Figyelt kérdés

Több cikk is foglalkozik a témával (és eleve sértett hangon tárgyalják, hogy hogyan merik a kdrámákat szappanoperáknak minősíteni), és a hozzászólókon kívül a cikkek írói sem hajlandók elismerni, hogy egyszerűen ezekben a sorozatokban nincs annyi tartalom, hogy 16 (vagy több – gyakran az 50-et is elérő) részt szenteljenek neki; a legtöbb kdrámát egy kétórás filmbe is össze lehetne vágni, annyira nem történik egyikben sem semmi.



Jó, nem én vagyok a célközönség, és biztosan megvannak a gazdasági okai is, hogy miért éppen 16 stb. részből állnak 2-3 helyett, de miért nem lehet őszintén bevallanni, hogy egy-két kdrámát leszámítva, a többségük igenis enyhén szólva gyerekes, és bántó módon leegyszerűsített?


ápr. 13. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szappanoperákat, de a koreai drámák közül, amiket eddig néztem, mindegyik minőségi volt, sokkal jobb volt a történetük, a színészi alakításaik és látványosabbak is voltak sokkal a szappanoperáknál. Gondolom ezért akadtak ki a cikkírók.
ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!