Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan aki még pozitívan...

Van olyan aki még pozitívan áll a Doctor Whohoz?

Figyelt kérdés
Először meggyalázták a Doktor eredettörténetét, utána a legkedveltebb inkarnációját, és most már epizódonként(!) ássák mélyebbre propagandával és 60 évnyi történelem lenézésével. Mi lesz még?

máj. 16. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szabad tudnom milyen propagandát látsz bele?
máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is pont ugyanezt akartam kérdezni. Mit propagál, hogy a zene jó? És az alatt mit értesz, hogy epizódonként ássák mélyebbre 60 évnyi történelem lenézésével?
máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem néztem tovább a 11.évad után. Pontosan mi is most a probléma?
máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem elég géj lett az új évad.

És nem teljesen értem, hogy kinek akarnak vele imponálni. Nekem meleg srácként sokkal jobban bejöttek a korábbi David vagy Matt féle fiatalabb dokik. A hetero női nézőknek is szerintem inkább ezek jöttek be.

Ezek a nőies pasiszerű karakterek, akiket most tolnak benne, eléggé niche-nek számítanak még a melegek között is. Szóval nem tudom, hogy ez kinek akar szólni. Engem már pont ezért a női dokinál elvesztettek és Ncuti extravagáns stílusa sem hoz vissza. Lehetne a Doktor megint csak egy hétköznapi, normál pasi, aki kicsit bolondos?

máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Semmibe nézik a DW 60 évnyi történelmét. Tönkre tették az egész műsort. A Doktorból istent, majd meleget csináltak.

Folyamatosan népszerűsítik a transzneműséget és melegséget, és leszólják a fehér heteró férfiakat. A színészek a közösségi médián támadják a fanokat.

máj. 17. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ebből a 60 évnyi történelemből te mennyit láttál, mert úgy érzem, nem igazán tudod, miről szól a sorozat. És egyébként melyik részben szólták le a fehér heteró férfiakat?
máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miből érzed úgy? Szerinted miről szól? Én gyakorlatilag az összes elérhető részt láttam a sorozatból.


A kérdésedre válaszolva a Star Beast-ben.

máj. 19. 04:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, mire gondolsz, kérdező, mert az már tényleg nekem is sok volt, nép kioktatása, hogy szegény mások mennyi bántás éri őket, most itt a másik fele, azzal együtt, hogy én abszolút mindenki pártján vagyok. Szóval értem, hogy miért érezted te azt, hogy a hetero férfiak leszólása volt, még nekem is feltűnt, hogy erre majd biztosan sokan felszisszennek, de még engem is zavart végül is.


Ugyanakkor a legújabb részt, a Bummot én csak most láttam, és nekem pl. az tökre tetszett, visszahozta a régi sorozat érzését, hogy volt rejtély, izgalom, érzelmek, nagy mondások, szóval szerintem nem reménytelen, hátha lesz még további jó is újra!

máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a Boom jó volt, de csak azért mert Moffat írta :/
máj. 19. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Hátha ír még... :)
máj. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!