Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet nézzük? Lent...

Melyik filmet nézzük? Lent van a lista.

Figyelt kérdés

Ezek lehetségesek,nem igazán ismerem, ha valaki látta már, kérem írjon véleményt.Ketten néznénk egy lánnyal. 14 évesek vagyunk.

Tehát:


Hanna - Gyilkos természet

Az igazság ára

A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken 3D

Kung Fu Panda 2

Larry Crowne

Másnaposok 2.

Mr. Popper pingvinjei

Rio

Super 8

Szerelem kölcsönbe

Transformers 3. 3D

X-Men: Az elsők


2011. júl. 3. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazság ára, Kung fu Panda 2 és X-men: Az elsők a legjobbak a felsoroltak közül, de utóbbi kettőt csak jó minőségben érdemes megnézni... A Super 8 és (bár nincs a felsoroltak között) a Forráskód is jól sikerült.

Ha moziban nézitek akkor Transformers 3 vagy Karib tenger kalózai 4

2011. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. X-men - moziban láttam, nagyon ütött, de sajna csak ratyi minőségben van fenn.

2. Karib 4, ha még nem láttátok - bár az is ratyi camos verzsön :S


Hanna sem rossz, de csak azért tetszett, mert eredetiben néztem, moziban ne nézzétek.


De az tőletek is függ, én pl. imádom a természet felettis-képességes filmeket, de ha ti nem, akkor felejtős.

2011. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másnaposok 2, Hanna, X-men ezeket láttam közülük. Mindegyik nagyon tetszett, de a másnaposok 2-t ajánlom, vannak benne beteg poénok.
2011. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!