Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összesen hány európai országba...

Összesen hány európai országban ismerik Bud Spencert és Terrence Hillt?

Figyelt kérdés

Amit Olaszo.-n és Mo.-n kívül tudok: Németország, Hollandia.

Ahol tudom, hogy nem ismerik: Lengyelország, Litvánia.



2011. okt. 17. 16:43
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
100%

ezt nem értem,honét tudod hogy ott nem ismerik?

meg mi számít olyan országnak amire azt mondod hogy nem ismerik?

az tuti hogy néhány ezer lengyel és holland ismeri őket.

2011. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

2 lengyel ismerősömnek (mindketten elmúltak már 30) fogalmuk nincs róla, hogy kicsodák ők.

Egy litván ismerősömnek (ő is kb. 30) úgyszintén.

Az persze lehet, hogy bemutatták náluk is egy-két filmjüket, de nem tartozik a léthez az ismeretük.

Azért azt nem hiszem, hogy Mo.-n akadna magyar, aki értetlenül nézne a nevük hallatán. Így értem az ismertséget.

2011. okt. 17. 17:00
 3/13 walholl ***** válasza:
100%
Ezen ne csodálkozz, nálunk egy karácsonyi műsor sem tellik el nélkülük.:-D
2011. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiában is ismerik őket
2011. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem véletlen, hogy csak az európai országokat kérdezem, mert Európán kívül sajna elég kicsi a népszerűségük. Valaki írta egy fórumon, hogy már járt Miamiben, és elment azokra a helyekre, ahol a Kincs ami nincs elején játszódó jeleneteket forgatták. Akárkivel szóba elegyedett, senki sem tudta, hogy ők kicsodák. :(
2011. okt. 19. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Bud Spencer olasz, és ha jól tudom az összes filmjét az EU-ban forgatták/forgalmazták.

Így Amerikában nem csoda, hogy nem nagyon ismerik őket, az EU filmipar nem épp világhírű.


EU-ba meg nemtom hol ismerik őket

2011. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Így Amerikában nem csoda, hogy nem nagyon ismerik őket, az EU filmipar nem épp világhírű."

A filmipar valóban nem, de a filmművészet annál inkább.

Ez nagy különbség, az értéket szerető filmrajongók számára.

2012. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 IstvanGTA ***** válasza:
25%
Szerintem az a megoldas hogy megkeresed az e-mail es megkerdezed tole vagy utanna nezel egy forumon hol sok rajongo van.
2012. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A Napló pár éve csinált egy interjút Bud Spencer-rel, a riportban úgy emlékszem, ilyesmiről is szó esik (bár most nem néztem újra).

YT-on 3 részben fenn van:

http://www.youtube.com/watch?v=9Vl8IYenec0


A többit keresd oldal, az ajánlók között

2012. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Tehát mivel két lengyel és egy litván ismerősöd nem ismeri őket, ebből leszűrted a fals következtetést, hogy ezekben az országokban nem ismerik őket. Gratulálok, keep up the good work.

Nyilván mindenhol ismerik őket, hiszen ez a XXI. század, van egy olyan dolog, amit netnek hívunk, és ez a dolog biztosítja, hogy mindenki hozzáférjen mindenhez, és ne kelljen a tévétársaságok szegényes, és kritikán aluli kínálataira hagyatkozni. Innentől kezdve már csak az egyénen múlik hogy megelégszik valamelyik trash reality legújabb részével, vagy értékesebb dolgok után néz.

Nem létezik olyan ország, ahol ne ismernék őket. Megint más (egyben értelmesebb, és nagyobb létjogosultsággal bíró) kérdés, hogy melyik országban mekkora a népszerűségük.

2014. márc. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!