Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az eddigi legfélelmete...

Mi volt az eddigi legfélelmetesebb horror amit láttatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a legdurvább, amit láttam, az a Srpski Film. Vizuálisan annyira nem durva, mint mondjuk egy Subconscious Cruelty (na, az nagyon beteg egy művész film), de simán betegebb az összes létező filmnél, nagyon kicsapja a biztosítékot a nézőnél, néhol már felháborítóan durva, de egyébként jó kis film.
2011. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Kör :D Shutter (az eredeti) Grave Encounters


de én a regoregitated sacrifice-on is paráztam csak addigra nyugodtam meg mire vége lett xd

2011. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A reGOREgigated sacrefices milyen ócska már :D Amikor a belét kihúzzák a csajnak, kb. lehet látni, h az nem is a bele, hanem vmi slag :DDD De egyébként nagyon gusztustalan egy film...
2011. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
August Underground Trilogy, na azt nézzétek meg! :D
2011. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
regore ban épp azt bírom hogy nem olyan durva viszont gusztustalan, olyanokat mint az august underground sztem nem tudnék végignézni
2011. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

félelmetes film a [REC] 1,2, Paranormal Activity 1,2(3?még nemláttam), Lake Mungo, Grave Encounters, The Unborn,Death Silence, Átok 1,2 (rakás hatásvadász szar egyébként és csak azért parás mert ráijeszt az emberre párszor). Nem félelmetes de elég nyomasztó hangulatú film a Martyrs, Srpski film, Eden Lake, Inside, esetleg még az Antichrist

Undorító filmet meg találsz bőven a ReGOREgitated sacrifice-tól az August underground-on át a Subconscious Cruelty-ig....

2011. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Hát nem tudom, én az Átoktól majdnem bef%stam :) A Kört már meg sem mertem utána nézni...
2012. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
Barátok közt
2012. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
nekem a kör tetszet igaz nem véres de ijesztő a szellem csaj
2012. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

A [rec] nagyon durva :O

Az Ideglelés jó nagy f*s. Nemtudom miért mondják h ilyen jó,olyan jó. biztos sajnálják azt az 1 órát, amit elpazaroltak rá...

Amúgy a [rec] 2 is ilyen kemény, mint az első? mikor a sötétbe vannak, és a "szörny" nő felé közelítenek, én azthittem beszartam :DD állat egy film.

2012. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!