Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az eddigi legfélelmete...

Mi volt az eddigi legfélelmetesebb horror amit láttatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ami legdurvább volt, a cimet nemtudom de arrol szól hogy egy csapat egy jacht-al hajótörést szenvednek, furcsa mód mindenki túléli, de egy ojan szigeten kötnek ki ahol ojan őslakók élnek akik egyenként vadászák le őket, amolyan kannibál félék :D cuki film.meg egy érdekes jelenete amikor az egyik szereplő megöli a saját társát hogy ne szenvedjen.

számitógépes játékbol meg talán a fear tudom nem kérdezted de azért leirom :D

2013. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

2vel előttem szólónak... igen a rec 2 is elég durva

általában a folytatások mindig rosszabbak de erről nem elmondható... végülis ott kezdődik ahol az 1 befejeződik

2013. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A 'Hulla jó' a világ legdurvább horror filmje. Bár én sok helyen röhögtem rajta, a moziba hányózacsókkal rohantak ki a teremből az emberek... Szóval valószínű ez a világ legdurvább filmje :D
2013. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Elég naiv vagy ha azthiszed az a legdurvább. Szerinted a legdurvább filmet leadhatnák legálisan moziban?
2013. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Nekem az alien 4 volt a legdurvább. A bátyókámmal néztük meg moziban. Annál a résznél amikor megszületett a pici konkrétan bepisiltem. 12 voltam akkor és a bátyó intézte hogy bemehessek. L/28
2013. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem félek a horrortól de eddig még a legszívdobogtatóbb a kísértetjárás connecticunt2 aztán démonok között majd a kísértetjárás connecticunt1
2014. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
A tükrök
2014. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 elmentekti ***** válasza:
Ómen 4. Nyugodtan lehet röhögni, de a hideg kirázott attól a gyereknek a szînèszi játèkától, a zenètől ès a törtènettől. Első találkozásom a szèriával, de a többiből nem kèrek, kösz elèg volt. Aki meg a Kört mondja/mondaná, kifejtenè nekem (persze csak ha nem gond), h abban mi a nyavalya a rèmisztő?
2016. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Én írtam, hogy az Átok után már a Kört meg sem mertem nézni. Nem tudom, hogy rám gondoltál-e, de azért válaszolok.

Figyi, mindenkinek más a félelmetes. Én például a szellemes filmektől parázok, de azoktól nagyon, a Rec viszont meg sem hatott, meg a Descent sem.Azoktól simán aludtam, a szörnyeseket valahogy nem találom félelmetesnek, más viszont látod, pont azoktól fél. Lehet, hogy másnak gagyi az, ami nekem nem, és fordítva.

2016. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Doge Meme ***** válasza:
silent hill(nek,a trailere)
2016. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!