Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a sithek oldala a sötét...

Ha a sithek oldala a sötét oldal, akkor a jedik oldala a világos?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
világos-sötét jó-gonosz metafora szóval szerintem igen.
2011. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
természetesen.
2011. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy a Star Wars-t olvasom/nézem angolul és spanyolul és néha németül, és igen, mindhárom nyelvben "világos" oldal, vagy "fényesnek" fordítható még akár.

De magyarul nem hallottam egyik kifejezést se, és meglehetősen nevetségesnek hangzik valahogy mindkettő számomra. :D

(Light Side, Lado Luminoso, helle Seite)

2011. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti nyelvben (angolul) Light Side és Dark Side
2012. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brain Storming ***** válasza:
Köszi a "felvilágosító" válaszokat.... sajnos nem voltam szemfülesebb, és én is feltettem az előbb egy hasonló kérdést! (:o/
2012. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Konkrétan nem biztos, de sokan úgy ítélik meg, hogy shit a sötét, jedi a világos. Inkább csak így próbálják megkülömböztetni magukat. míg mások úgy gondolják nincsen sötét se világos. Inkább az Erő két oldalát szokták így nevezni. Hogy Te mit gondolsz, azt csak te tudod!
2017. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!