Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a VIP mozi és...

Mi a különbség a VIP mozi és a sima, Cinema City-s mozi közt?

Figyelt kérdés
Az Aréna Pláza V.I.P mozijegy ára kétszer annyi, mint a sima. Mi a különbség? Megéri?
2009. máj. 26. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
héz asszem kajálhaac meg minden amit akarsz vagymfde sztem hülyeség.....
2009. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A VIP mozi rettentő igényes. A vetítés sokkal élvezetesebb hogyha nem egy 3d-s filmet vetíteniek, mert ott midnenki csendben van és jobb az acoustika is abban a pici térben. No meg igen korláltanul fogyaszthatsz a büféből előadás közben is csak utána aztán fizesd a végén :S De a VIP nem erre lett kitalálva hanem inkább cégeknek, előadásokra, vagy turistáknak akik minőségért jöttek magyarorszégra. Egyszer megérni VIP jegyet venni. Próbáld ki, én jópárszor voltam VIP.ben és nagyon élveztem.


U.I.: Űlj legelső sorba másodszor ha mész mert akkor kb 1,5 m-re van tőled a vászon :D És nem olyan mint egy multipelxteremben hogy nagyon fel kell nézni, ezt kényelmesen lehet előről is nézni.

2009. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!