Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hány éves korotokba néztéte...

Ti hány éves korotokba néztétek az első horror filmet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10. xd A szülinapi bulimon. Bezárkóztunk a szobámba, besötétítettünk, bekapcsoltuk a filmet, 1 óra múlva már be voltunk tojva, anyám meg ránk nyitott fürdőköpenyben, tudjátok aminek süsüje van és nagyon durván elkezdtünk sikoltozni. Persze így 16 évesen már egy horror nem nagy dolog. xd
2012. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Na az szép!

Hát nem!

De azért még gyerekként izgalmasabb!

2012. júl. 17. 10:09
 3/21 Antimod ***** válasza:
Kb. 5 évesen megnéztem egy krimit a szüleimmel (nem tudom, miért engedték, később nem voltak ilyen "liberálisak"), amiben volt egy jelenet, hogy az áldozat a fürdőkádban, saját vérében fekszik. Napokig rosszul voltam a rémülettől.
2012. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szegényke :(
2012. júl. 17. 10:21
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Én vagyok a legfiatalabb a családban, úgy 10 évvel le vagyok maradva a többiektől, így mikor a tini rokonaim vigyáztak rám volt, hogy horrorokat néztek, persze, ha olyan jelenet jött kiküldtek a szobából vagy befogták a szemem, levették a hangot... Elsőnek az Alient láttam, kb 8-10 éves lehettem, és nem volt semmi bajom.

Bezzeg mikor anyámék megnézették velem a Támad a Marsot, azt a 12+os idióta vígjátékot teljesen be voltam sz@rva, még rémálmaim is voltak tőle:D

2012. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6 évesen néztem meg a Zombik hajnalát :D Kb hónapokig rémálmom volt tőle xD
2012. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én 4-5 éves voltam, mikor először láttam horrort. A Poltergeist és Az élőholtak éjszakája voltak az elsők amiket láttam. Innentől nem volt megállás. :) Még kisebb voltam nővéremmel néztem őket, aki majdnem 10 évvel idősebb nálam, lényegében ő szoktatott rá. 10 éves koromtól meg már egyedül nézem őket. Lehet velem van a gond, de én már kicsi koromban is szerettem őket. :D
2012. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
4-5 a Grimm testvéreket és a Hororra akadva 1-4 részeit kívülről fújtam. :)
2012. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor mindenki korán kezdi! :DDDDDDDDDDD
2012. júl. 17. 15:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen,én is korán kezdtem,és elmondhatom,hogy ez nem olyan dolog,amire büszkének kéne lenni.Sajnos az,aki ilyen 10-12 év körül "kezdi",annak a későbbiekben komoly problémái lehetnek.Én is elég korán kezdtem,és állítom,hogy nem teljesen tiszta az agyam.De legalább beismerem :) szóval most azt üzenem a 10 év körülieknek:hiába mondják,hogy menő,hiába vagy rá kiváncsi esetleg,ha jót akarsz magadnak,akkor ne nézz horrort,legalább 14-15 éves korodig.
2012. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!