Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hány éves korotokba néztéte...

Ti hány éves korotokba néztétek az első horror filmet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Utolsónak ezt nem értem!

Most igazat is adok neked!

De most én elszoktam magamat röhögni ezen!

De az emberi százlábút semmi pénzért nem kezdenék bele!

Mert ocsmány!

Majd kicsit később! De mondjuk én se olyanra gondoltam mint a véres meg ezek!

Meg néztem a horrorra akadva, halálos kitérő 2, barlang 1-2 és mindenki be volt sz*rva!

Én meg nevettem!

Nem akarok olyan sok horrort nézni de azért egy évbe 5-ször igy meglehet nézni!

Szerintem.

2012. júl. 17. 18:13
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor én ilyen kis izé voltam nagyon, mert én először 15 évesen néztem horrort. Igaz, amikor kisebb voltam, esélyem se lett volna rá, na meg nem volt akkor még internet meg ilyesmi, hogy ez csak úgy lazán hozzáférhető legyen :)

Amikor 15 voltam, akkor néztem a Ragyogást, a három részes verziót, anyám meg totál ki volt akadva, hogy miért kell ilyen hülyeséget nézni (ja, hát igen, ez abban a korban volt, amikor még nem volt kirívó, ha egy családban nem volt minden szobában tévé :)), mondjuk elég idegesítő volt úgy nézni, hogy jóanyám folyamatosan tette a megjegyzéseket meg röhögött, hogy ez milyen szar :D

Azóta viszont horrorb*zi vagyok teljesen, ami azért fura, mert ritka beszari is vagyok ezzel együtt :D

2012. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

15 évesen nem olyan durva,akkorra viszonylag talán elég érett már az agyad ilyesmihez.Bár ez mindenkinél máshogy van.

A halálos kitérő,barlang,fűrész,stb...azok meg tipikusan ezek a divathorrorfilmek,nem azokat kell nézni.Ha már lúd,legyen kövér ;)

2012. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló Okés xDD

Utolsó hát ja..

2012. júl. 19. 11:16
 15/21 anonim ***** válasza:

12 évesen a barátokkal "A kaszás"-t. Mindenki már túl volt ez első horror filmjén . Én voltam az aki, úgy be volt tojva hogy a szememet takartam el. Ha most bele gondolok, az a film nem is volt annyira ijesztő, de akkor úgy féltem .


És az előtt még voltak véletlen ügyeim.

Kicsi koromba, a Minimax után volt az Animax. :)) . S ott 11 után ment valami sorozat. Valami japán/kínaiak voltak benne. A csávóka cuki volt benne, s elkezdtem nézni (pedig a 16-os karika oda volt rakva). S volt benne egy olyan jelenet, hogy a csaj éjjel felébredt s az egész családja vérben úszott, mindenki halott volt. S úgy megijedtem, hogy a távirányítón megnyomtam a kikapcsolás gombot, s villámsebességgel szaladtam anyu és apu szobájába. Sokáig nem mertem aludni. Most is röhögök magamon, hogy annyira megrémültem, ettől. Sőt. Szeretném tudni a sorozat nevét. Azóta sokszor megnéztem az Animax-en hogy nem-e megy véletlenül az a sorozat/film. De örökké valami rajzfilm megy.


S egyszer éjjel 4-kor haza jött a tesóm. S én a tévés szobába aludtam. Kb 6 éves voltam. S bekapcsolt valamit, hogy volt egy ronda boszorkány. S vérből ki voltak rajzolódva testek az aszfalton. Na. Attól egy évig féltem :))

2012. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De gyökér vagy,hogy nemtudod megkülönböztetni a kínait meg a japánt...kib@szottul különbözőek!Te nagyon sötét lehetsz.
2012. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Okés én is biztoss megijedtem volna! :DD
2012. júl. 20. 17:51
 18/21 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy?!
2012. júl. 20. 17:52
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 12:58

Nem tudom megkülönböztetni, mert még nem volt alkalmam sem egy japánt, sem egy kínait megismerni. S azontúl nem is érdekel hogy melyik a kínai, s melyik a japán. Annyit tudok hogy mindkettőnek olyan hülye szeme van.

És közöd? :D

2012. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát nekem a fűrész a kedvenc filmem és néha estimesének is nézem 15/f
2013. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!