Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor nézhetjük majd a skins...

Mikor nézhetjük majd a skins 3x90 perces részeit? Légyszi irtjatok, amit tudtok.

Figyelt kérdés
Még nagyon rég olvastam hogy a filmet 2011 nyarán kezdik forgatni,aztán később végül eldöntötték hogy 3x90 perben csinálják meg az utolsó évadot.Lesz ez még? vagy már van csak én nem találom?

#Skins #3x90 perc skins
2012. dec. 26. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Már elkezdődött a forgatás, 2013-ban valamikor lesz.
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juj dejó :) köszi
2013. jan. 4. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
2013 tavasz. ennél közelebb információ nincs. a skins magyar rajongói oldalán, facebookon olvastam, hogy az első a "Pure" ami Cassie-ról szól, az már kész van. tegnap kezdték el a másodikat, a "Rise"-t forgatni, ami a Cook-é : )A harmadik pedig a "Fire" lesz, ami az Effy-é. olvastam hogy ez a három rész, amit ha szétbontanánk, 6 résznek felelne meg, és említették, hogy legjobban a főszereplőre fog koncentrálni az a 90 perc. mellékszereplőnek visszatér Naomi és Emily, de azért szerintem még a többiek is, csak ez meglepetés lesz szerintem : ) én már nagyon-nagyon várom!
2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dejóóó már énis nagyon nagyon várom!Köszönöm az infót :)
2013. jan. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!