Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon nyomasztó filmek?

Nagyon nyomasztó filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami igazán félelmeteset keresek. Körülbelül olyasmi érdekelne, mint a Dead End. Nem igazán véres, viszont nyomasztó. Nem Paranormal Activity félékre gondolok. Nem is valami nagyon elrugaszkodott filmre. Aki látta a Dead End-et, az tudja mire gondolok. :) Nem szeretem a szellemes filmeket, de ezt az egyet akárhányszor meg tudnám nézni. Tehát olyan horror érdekelne, amiben van valami nagyon jó ötlet, amivel megfog, hogy izguljak végig.

Tudom, hogy nehéz, de érdekelne, hogy létezik-e a Dead End-hez hasonló hangulatú film. Átnéztem sok kérdést az oldalon, úgyhogy az ilyenek, hogy Kör, Átok, Másvilág, sok ázsiai horror, amiket láttam, azok kiesnek. Szóval tényleg valami nagyon különlegeset keresek, amiben van valami igazán nyomasztó gondolat. Előre is köszönöm!



2013. jan. 8. 20:57
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Franciák tényleg jók,Magasfeszültséggel nem tudom mi a bajotok,Ott bent-ről csak jót hallottam,és jó az előzetese is.


Nekem az új Sinister tetszett nagyon,az nekem nyomasztó volt,annak ellenére,hogy sokan lehúzták.

2013. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
87%

Japán kör tényleg elég szar.

A szerb film inkább csak beteges,bár nem láttam még.

2013. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
55%
Én írtam az első oldalon a Francia horror "rajongásomról".Nos,hogy mi a bajom a Magasfeszültséggel?Csupán annyi,hogy síró görcsöt kapok az olyan filmektől,amik arról szólnak,hogy két órán át nem az történt amit láttam.Van egy csomó ilyen film,pl Varázsgomba,ahol a gombától képzelődnek.Egy relatív jó "sztorit"tönkre vág a hülye befejezés.Szerintem ilyen volt a Magasfeszültség is.Na de,ahogy a közmondás is tartja,"kinek a pap,kinek a papa" :-) A Szerb filmről csak annyit,hogy talán az egyik legmegosztóbb film.Én miután megnéztem,se köpni,se nyelni nem tudtam.Alapvetően én is inkább a nyomasztó,drámai ,és sokkoló filmeket szeretem.A vértől csöpögő filmeken képes vagyok elaludni.Hát itt van vér rendesen,annyira nem is hatott meg.De az utolsó negyedóra,főleg a legvége az oda vág a hangulatnak.Lehet rá sok rosszat mondani (nem alaptalanul)de az aki nem veszi a film üzenetét az hülye.A kérdező előtt viszont megemelem a kalapom.Teljesen egyet értek vele.A VHS is valóban inkább középszerű lett.Ritka az ilyen szakértő film ínyenc.Az ilyen igazán minőségi film meg még ritkább.Ha viszont fontos a képi világ mellett a tartalmiság,akkor a Girl next door bejövős lesz.Nyomasztó is,drámai is,erősen ajánlott a megtekintése.Itt a kritikája. [link]
2013. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
38%

Időpont ma 16:21


Ami a hátsó feledből kijön az a szar.Azt hiszem kis fogalomzavarban szenvedsz.Attól még,hogy tizenévesen esetleg nem érsz fel szellemileg a filmhez,attól még nem szar.

Ja,hogy csak nem tetszett?Akkor lehet kulturáltabban is közölni.

2013. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%

Ja igen,ezt elfelejtettem írni,hogy nem lenne rossz a Magasfeszültség vége,ha nem láttuk volna már ezerszer :D Hát igen,így megértem mi a bajod vele.

Mondjuk szerintem abban az időben,még nem volt olyan gyakori ez a befejezés,és akkor még nagy meglepő ereje is volt.


Na,A szomszéd lány..Nem tudom ez miért nem jutott eszembe,durva és szomorú film,és igaz történet :(

Szinte semmilyen durva dolgot nem mutatnak benne,de így is baromi sokkoló.

2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem vagyok tizenéves,és a japán Kör akkor is egy szar,legalábbis a 2.rész!

A szem című horrorfilmnek láttam még a japán eredetijét,ha jól emlékszem mind a 2-t,az is egy nagy kalap szar :D

2013. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Tudod,látatlanban nem szoktam embereket leszólni,vagy megutálni legtöbbször(nyomós ok nélkül),de azt hiszem te leszel a kivétel.

Lehet,hogy nem vagy tizenéves,de hogy síkhülye és tanulatlan az biztos.Kezdve azzal,hogy a szem az KÍNAI és nem japán.Ja,hogy nem tudod a különbséget,mert nem ismered sem a térképet,sem a népeket?Te bajod.

Akkor tudod mit?Szerintem a magasfeszültség volt szar.

Ráadásul nem tudod hogy gondolod,de szerinted a nevető hangulatjel majd nagyobb nyomatékot fog adni a hülyeségednek?


Részemről ennyi,téma ejtve,felőlem akár bele is fulladhatsz a hülyeségbe.Elnézést az offért,kedves kérdező.

2013. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

"a japán Kör akkor is egy szar,legalábbis a 2.rész! "

Most ellentmondok magamnak,de azért mégis megkérdezem:csak a második részt láttad?Akkor mi alapján tudsz objektív véleményt mondani?

Ajánlom akkor az első résszel kezd.

2013. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


tegnap 21:45

Huh, rákerestem, és ezeket találtam, amik 'C' betűsek: Camp Blood, Closed for the Season, Clown, Clownhouse, The Clown at Midnight, The Clown Murders, Clownstrophobia. Ezek közül nem ismerted fel véletlenül, hátha pont leírtam? :)


ma 16:21

A Sinister-t viszont nem láttam. És bevallom, kicsit szkeptikus is vagyok vele kapcsolatban. Én is sok rosszat olvastam róla. De azért felírom, köszi. :)


Most van egy kis időm, mindjárt neki is állok, megnézem végre azt a japán Kört. Holnap megírom, hogy milyen volt.


ma 19:08

Köszönöm szépen. :)

Teljesen igazad van mindkét filmmel kapcsolatban. A Szerb filmet nehéz behatárolni. Pont ezért kell látni először. Több oldalról támadja a nézőt, ráadásul egy elég kegyetlen témával. Egyrészről hatással van a tudatunkra, hogy ilyen szörnyű dolog történik, másrészről még mutatja is képileg az egészet, nyomatékosítva, hogy milyen borzalmas dolgok történnek. Viszont van egy hátulütője a filmben ennek a módszernek, (hogy lelki+vizuális sokkolás), mert a sok erőszakos jelenet elvonja a drámai oldalról a figyelmet, van amikor már túlzásba is esik. Viszont a végére már a drámának van nagyobb szerepe. Ezért nem lehet mondani rá szerintem egyértelműen, hogy ez akkor most jó, vagy rossz film. Én így úgy gondolom róla, hogy ez inkább egyedi film. Sok szempontot átgondolva szerintem nem rossz összeségében, egyszer látni kell.


Láttam a Girl Next Door-t, de azért köszönöm, hogy ajánlottad, tényleg jó film. Nézzétek meg az An American Crime-ot, ha még nem láttátok. Ugyanez a történet. Én is csak másodiknak láttam, viszont jobban megfogott a hangulata. Ebben még kevesebbet mutatnak, viszont a légköre szerintem nyomasztóbb. Vagy ha láttátok, akkor írjátok meg, hogy melyik tetszett jobban, kíváncsi vagyok.

2013. jan. 11. 21:59
 30/48 anonim ***** válasza:
74%

27-28-as!Nem vagyok sík hülye,úgy értek a filmekhez ahogy Te soha életedben nem fogsz.A kínaiak meg a japánok hasonlóak,én úgy tudtam a Szem japán,de igazából hongkongi-thaiföldi.

Nekem tetszett a Magasfeszültség,de szted most megsértettél azzal,hogy leírtad,hogy neked nem tetszik ? Elég gyerekes vagy,és még nem Te vagy a sík hülye..:)


Tényleg rendkívül szánalmas vagy,azért kontárkodsz itt a horrorfilmeknél a japán filmjeiddel,mert Te is japán szopó vagy (japán mániás),divatból majmolod őket,és a filmjeiket,ez elég nagy hóbort lett Magyarországon.

2013. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!