Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Tűzgyűrű...

Mi a véleményetek a Tűzgyűrű nevü filmröl?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mecha fanoknak kötelező. Messze jobb volt mint a Transformers.
2013. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont most láttam 3Dben :-) hát, igazi látványfilm, de annak parádés! Sztoritól nem kell sokat várni, abszolút sablon viszont szépen összegyúrtak benne minden létező sablonelemet: informatika és agy kapcsolata, hősök, harcművészetek, keleti kultúra, háborús film, romantika... Szóval kaptunk mindent ömlesztve. Amikor pl. a robot elkapta a szörnyet, és vagdalták egymást földhöz, az elég pankráció szagú volt :-D

Szóval, a sztori sablonos, a karakterek és a szituációk tipikusak, de a képi megjelenítés... Egyszerűen PARÁDÉS, LENYŰGÖZŐ!


Aztán persze lehet jönni azzal, hogy mi a francnak odamenni, amikor távvezérléssel is irányíthatóak lennének a gépek, meg hogy a japán csajnak miért nem jutott eszébe előbb a kard, stb. Lehetne hibákat keresni, de minek? A film el van rugaszkodva a valóságtól, de nem is akar valószerű lenni, és pont ezért annyira szórakoztató. A látvány és a monumentalitás annyira leköt, hogy marhára nem foglalkozol az ilyen "apróságokkal" :-)

2013. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a film 95%-ban CGI, de a jó fajta! :D

Nekem tetszett, a második jól összefoglalta. Tényleg nagyon látványos film. Ahhoz képest, hogy a keleti kultúra nem vonz igazán, a film nagyon tetszett!

2013. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Valaki Idegen válasza:
52%
Szerintem egy kicsit eltúlzott...de nagyon tetszett:D..főleg hogy a szörnyeket Kaijuknak nevezték el, amiengem nagyon emlékeztet egy Japán harcművészethez...a Jager meg inkább egy Japán vezetéknév:Dszerintem egyszer elég volt megnézni, de szivesen megnézném másodjára is:D
2013. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Jager inkáb német, nem? ;)
2013. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Elegathor válasza:
nem értek egyet azzal, hogy sablonos. Olvasd el a VOX mostani számát amiben a Tűzgyűrűről írnak és megváltozik a véleményed. Én star wars fan vagyok, de ez a film nekem nagyon az elsők között van, látványos, izgalmas, nagyon kiszuperált film. Készül a2. része de azt nem del Toro rendezi,és készül játék is meg képregény. 10/10 :)
2013. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"főleg hogy a szörnyeket Kaijuknak nevezték el, amiengem nagyon emlékeztet egy Japán harcművészethez."


Pontosabban szólva a kaiju szó japánul annyit tesz, "furcsa szörny", és a japán szörnyes filmekben szinte minden rémet így hívnak, valamint ez az óriásszörnyek (pl. Godzilla, King Kong, Gamera, Stay Puft Habcsókemberke) általános gyűjtőneve is. Csak épp ebben a filmben ez nem egyszerű gyűjtőfogalomként, hanem a szörnyek "hivatalos" neveként jelenik meg.

2013. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gőte ***** válasza:

Annyiban jobb az idióta Bay-féle Transformers-nél, hogy ezúttal egy robotokkal és vagány efektekkel telepakolt trailer után nem egy vinnyogó kölyök és Megan Fox idomainak többórás montázsát láthatjuk....

Ezúttal is robotokkal, és vagány efektekkel telepakolt trailert dugnak az orrunk alá és... tényleg azt kapjuk, amit a trailerben ígértek....

2013. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Balogh Csilla&Barbi válasza:
szerintetek mikor lesz meg DVD.n?
2013. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jager azt hiszem német vagy holland szó, de annyit tesz: vadász. A film király, és látványos. Egyébként a story is értelmesebb, mint a Transformans-nél. Itt emberek irányítják őket tehát NEM robotok. Amúgy tényleg csak a film végénél vette észre az egyik jager (Gipsy Danger) másodpilótája a nagy villógó kard ikont. De nem baj, ezt ha egyszer nézi meg az ember, lehet észre sem veszi. Én azt hiszem 16 alkalommal néztem meg! Minden este! Nem vicc! Ha kíváncsi vagy rá jó tv nézést :D
2014. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!