Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar mikor egy...

Csak engem zavar mikor egy filmben a szineszek ugy viselkednek mint a nem normalisok?

Figyelt kérdés

gondolok itt:

van egy tar tolteny de vaktaba ellovi felet

ha menekules kozben autohoz jutnak csak padlo gazon mennek vele es osszetorik

nagyon sokszor csak leutik az ellenseget hogy ujra aktiv lehessen

stb.


2013. nov. 30. 17:30
 1/5 aspikami ***** válasza:
Hidd el, olyan helyzetben te sem csinálnál mást. Imádom az ilyen embereket. Mindenben csak a hibát keresik.
2013. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A válaszolónak igaza van! Nem jó kritikusnak lenni, mert akkor a végén nem csak azt a hulladékot néznénk, amivel a kereskedelmi adók elárasztanak minket. Ha az embernek megvan az igénye a minőségre, akkor esetleg tartalmas jó filmeket is nézhet, nem csak semmirekellő két filléres ZS filmeket.


Idióta.

2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel lehetne sorolni akár 30 ilyen dolgot. Persze, hogy zavar...
2013. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A színész úgy "viselkedik", ahogyan a forgatókönyv és a rendező elvárja tőle. Nyilván nem véletlenül, hiszen ha nem pazarolná a töltényt, nem törné össze az autót és azonnal kinyírná az ellenséget, akkor nem lehet ilyen jó hosszú, 2 órás akciófilmeket csinálni.

Egyébként gyakran tényleg bosszantóan sok ostobaság és baki van ezekben a gagyi filmekben. Egyszerűen kivédhető: én már rég nem nézem őket......

2013. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hiddel h ezek nelkul is el lehet hosszasan huzni a filmet.

persze nem nezem. de hat imdb port se mindig segit. bar amugyis trailer t nezek inkabb.

kosz mindenki.

2013. dec. 1. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!