Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek az...

Bobó07 kérdése:

Nektek mi a véleményetek az Éhezők viadala 2-ről? (futótűz)

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok hűhó semmiért
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A könyvről vagy a filmről?

Könyv: éreztem benne, hogy néhány oldal/fejezet, azért született, hogy hosszabb legyen a könyv. De ezen kívül tetszett, nagyon lekötött egy napig, mert annyi elég volt rá, hogy kiolvassam, nehezen tettem le. De az első részt nem múlta felül (az én szememben.) Voltak benne olyan események, amin meglepődtem, de alapból a cselekmény kiszámítható volt.

Film: volt, ami érthetőbb volt benne, mint a könyvben, és tetszett az egész. Szerintem jól válogatták meg az új karakterek színészeit, például Finnick-et. Sajnáltam, hogy kihagytak jó kis jeleneteket, dehát két órába nem minden fér bele. Néhány jelenetet jobban megmagyarázhattak volna azok kedvéért, akik nem olvasták a könyvet, pl. Seneca Crane "felakasztása", a film legvége.

2014. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sajnáltam, hogy nem fért bele a filmbe minden jelenet. Persze, tudom, hogy nem lehet 3-4 órás, de pl. szerintem nem kellett volna kihagyni a filmből, hogy Katniss találkozott a tónál a 13. körzetbe menekülő emberekkel, mert így a film végén kb. semmit se jelentett, hogy mennek a 13.-ba azoknak, akik nem olvasták. Mert itt ugyebár mondták, hogy van 13. körzet a föld alatt, de ez a filmben nem derült ki és senki se lepődött meg, hogy tényleg van.

A másik meg az, hogy a könyvben jobban le van írva, hogy Katniss miért is lőtt bele az aréna tetejébe. Nekem, amíg nem olvastam a könyvet, kicsit zavaros volt.

Plutarch órás jelenete is hiányzott, mert így nem derült ki, hogy kinek az oldalán áll, csak a legvégén.

Szóval jó volt a film, látványos volt, a karaktereket jól választották, de érdemes elolvasni a könyvet.

2014. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem nagyon tetszett. izgalmas volt.
2014. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Spilerke ***** válasza:
Én még a könyv felénél se tartok, de úgy gondolom, hogy egy nagyon jó összetett alkotás. Maga a könyv sokkal jobb, mint a film.
2014. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!