Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartotta fogságban...

Miért tartotta fogságban Voldemort Bellatrix Lestranget?

Figyelt kérdés
A Harry Potter 7/1-ben Voldemort nem engedi el Malfoyéktól Bellatrixet? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 21. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Voldemort nem tartotta fogságban Bellatrix-ot, hanem azért volt a Malfoy-kúrián, mert mindenki Harryt kereste, így az lett a ,,főhadiszállás".Miért is tartaná fogságban Voldemort, ha egyszer Bellatrix az egyik leghűbb szolgája? Bár a híveivel ugyanúgy bánik, mint az ellenségeivel, de azért ennyire nem hülye.

Ha elolvastad volna a könyvet, tudnád.

2014. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a Gringottsban gyanút fogtak a koboldok, mert elvileg Bellatrix nem mehetett sehova! Most teljesen meg vagyok kavarodva!!! Szóval akkor most mi van?????
2014. szept. 22. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok.

Voldemort akkor sem tartotta fogságban Bellatrixet. A Gringottsban azért fogtak gyanút, amikor Harryék belopóztak, mert tudták, hogy Bellatrixnek ellopták a pálcáját, de Hermionénál viszont ott volt. Akkor már szinte az egész varázsvilág Voldemort fennhatósága alatt állt, ezért akarták elfogni Harryéket.

2014. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm #1!
2014. okt. 6. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
DE IGEN!! Amikor Harryék megszöktek a Malfoy kúriáról, Voldemort annyira dühös lett, hogy Malfoyék és Bellatrix nem hagyhatták el a kúriát. Ezt onnan tudjuk meg, hogy mikor Harryék betörtek a Gringottsba, a Bellatrixnek öltözött Hermionénak ezt mondta egy halálfaló (Travers): "Meg kell vallanom, csodálkozom, hogy itt látom, Bellatrix. (...) Úgy hallottam, hogy a malfoy kúria lakói nem léphetnek ki a házból a...nos, a szökés óta." Emiatt IS gyanakodtak rájuk, valamint "figyelmeztették őket (koboldokat), hogy felbukkanhat egy szélhámos", és "a Gringotts koboldjai tudják, hogy Bellatrix pálcája tolvajok kezére került".
2014. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Nekem is valami ilyesmi rémlett, de nem voltam belle biztos.
2014. okt. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!