Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális ez? Kíváncsi vagyok,...

Normális ez? Kíváncsi vagyok, mit gondoltok erről.

Figyelt kérdés
Valamilyen titokzatos oknál fogva meg vagyok veszve az olyan filmekért, amelyekben lányokat bántanak, erőszakolnak meg, vagy egyszerűen csak elrabolják, és megölik őket. Valójában az a kedvencem, amikor kínozzák is őket, és minden jól kivehető a képkockákból. Természetesen az olyanokat sem vetem meg, amelyekben férfiakkal csinálják ugyanezt, vagy hasonló jó dolgokat... Azonban, ha lányokat bántanak, egyenesen élvezem. Mániákus vagyok ezen a téren, ilyen témájú könyveket is szívesen olvasok. A körülöttem élők nem értik, és meglehetősen furának találják, hogy hogy egy 17 éves lány, hogyan szerethet ilyeneket... Valamiféle fura fétissé vált ez nálam az utóbbi 2-3 évben. Normális ez? Esetleg elítélendő, vagy elfogadható, ha valaki ilyen?

2015. jan. 3. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában vonzó az embernek, ha az ellenkező nem (vagy amihez vonzódik) képviselőit kínozzák, mert lehet sajnálni. Az illető, aki esetleg tetszik, vagy simán csak olyan nemű, amihez vonzódsz, szenved, akkor általában még vonzóbbá/szimpatikusabbá válik. Eddig oké.

De olyat még nem hallottam, hogy olyan neműekkel vagy így, akihez nem vonzódsz (kivéve, ha leszbikus vagy).

Esetleg ha ilyenkor nem sajnálatot, hanem megelégedést érzel, az is lehet, hogy ez egy ilyen tudat alatti/ösztönös öröm, mert a konkurencia kárt szenved. Nem tudhatom biztosra, nem vagyok pszichológus.

2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!