Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz 76. viadal az Éhezők...

Lesz 76. viadal az Éhezők viadalában?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Már az első is bőven elég volt, mit lehet azon tovább nézni/olvasni? :D
2015. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azok egyike vagy, aki mindent szó szerint vett a trailer alapján.
2015. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Örülnék ha a kérdésre válaszolnátok...:)
2015. jún. 11. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nem lesz.
2015. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azért mondják mert a Kapitólium tele van csapdákkal és katonával. És olyan mintha újra egy arénába kerülnének.


Én is láttam az előzetest és csak nekem volt gáz amit láttam? :O

2015. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naaah most végeztem ki a könyvet,és ezek után teljesen egyet értek Veled....Az előzetesben minden félreérthető,gondolom direkt(?) de ez.....Biztosan meg fogom majd nézni,hiszen nagyon érdekel,bár még csak az első meg a második részt láttam filmen,a könyveket kiolvastam.:) izgatottan várom,de eddig a tapasztalatom az,hogy a könyv sokkal de sokkal jobb a filmnél. Kérlek mondd,hogy nem csak én vagyok ezen a véleményen.:)
2015. jún. 14. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első részt kivéve nagyon jók a filmek. Szerintem a többi 3 rész jobb a könyvnél. De ez nem azt jelenti, hogy Suzanne Collins rosszul írta meg, nagyon is jó. Csak Francis Lawrence túlszárnyalta. Az első részen meg meglátszik, hogy nem ő hanem Gary Ross rendezte. Egyszerűen szörnyű volt.
2015. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!